آتش سوزی كلیسای نوتردام سوژه سریال می شود

آتش سوزی كلیسای نوتردام سوژه سریال می شود كاركادو: یك سریال درباره داستان آتش سوزی سال قبل كلیسای قرون وسطی نوتردام  با استفاده از تحقیقات نشریه نیویورك تایمز درباب نحوه و علت این حادثه ایجاد می شود.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا و به نقل از هالیوود ریپورتر، شركت های فیلمسازی فرانسوی « پتی» و «وندام پیكچرز» به صورت مشترك تهیه كنندگی این سریال را كه برای مخاطبان بین المللی ایجاد می شود، برعهده خواهند داشت.
این سریال درام كه هنوز نامی برایش در نظر گرفته نشده است، نخستین پروژه سریالی مشترك «پنی» و «وندام» به حساب می آید.
این مجموعه تلویزیونی روند اتفاقات پانزدهم آوریل وقتی زنگ اخطار آتش سوزی در كلیسای نوتردام به صدا درآمد را روایت خواهد نمود. تهیه كنندگان این سریال برای پوشش دادن وقایع و اقدامات قهرمانانه برای نجات كلیسا با نشریه نیویورك تایمز در ارتباط خواهند بود.
یكی از تهیه كنندگان این سریال در مصاحبه با « ورایتی» بیان كرد، سریال «چرنوبیل» كه یك داستان را از دیدگاه های مختلف روایت می كند، الهام بخش ساخت این مجموعه تلویزیونی بوده است. گفته می شود بیشتر سكانس های این سریال به زبان انگلیسی فیلمبرادی خواهد شد، اما شخصیت هایی كه به زبان هایی غیر از انگلیسی صحبت می كنند هم در این مجموعه حضور خواهند داشت.
كلیسای نوتردام فرانسه در پانزدهم آوریل گرفتار آتش سوزی مهیبی شد و در نهایت بخش اعظمی از سقف این كلیسا به صورت كلی از بین رفت. اهمیت این كلیسا در هویت تاریخی، ادبی و معماری گوتیك آن است كه هر ساله میزبان بیشتر از ۱۳ میلیون توریست است.
منبع:

1398/07/23
15:27:21
5.0 / 5
4669
تگهای خبر: تاریخی , رمان , فیلم , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی