آرزوی حامد بهداد برای شهر پدری اش مشهد چیست؟

آرزوی حامد بهداد برای شهر پدری اش مشهد چیست؟ كاركادو: حامد بهداد با اشاره به استقبال مردم شیراز از نمایش فیلم «مارموز» و برنامه های فرهنگی هنری این شهر، ابراز امیدواری كرد كه در شهر پدری اش، مشهد باز برنامه های فرهنگی هنری افزایش پیدا كند.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا بر اساس گزارش رسیده، آغازین اكران مردمی و خیریه فیلم سینمایی «مارموز» با هدف كمك به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شامگاه پنجشنبه 29 آذر در سینما شهر آفتاب شیراز برگزار گردید.
كمال تبریزی كارگردان «مارموز» پیش از نمایش فیلم اظهار داشت: هدف اصلی حضور ما كمك به آزادی زندانیان و كسانی است كه به سبب جرائم غیرعمد در زندان هستند و تمامی عواید حاصل از فروش فیلم «مارموز» در این مراسم از راه سازمان بهزیستی و قوه قضائیه صرف آزادی زندانیان غیرعمد در شیراز خواهد شد و از شما تماشاگران باز تقاضا می كنم تا هر چه در توان دارید برای این عمل خیر انجام بدهید تا بتوانیم این زندانیان را به كانون خانواده هایشان بازگردانیم.
وی افزود: سینما اساسا با حضور مخاطبان و تماشاگران زنده است و امیدوارم اگر شما فیلم «مارموز» را دوست داشتید آنرا به دیگران سفارش كنید.
تبریزی اضافه كرد: «مارموز» یك كمدی متفاوت می باشد كه یك حرف انتقادی و متفاوت را مطرح می كند و اهتمام دارد تا بخشی از مشكلات مردم را بیان كند.
جواد نوروزبیگی تهیه كننده فیلم باز اظهار داشت: كمك به یكدیگر و حل كردن مشكلات یكی از رفتارهای مهم انسانی است و امیدوارم امروز همه ما تلاش نماییم تا در كار مهمی به نام كمك به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شراكت نماییم و موفقیت برنامه امروز موجب میگردد تا دیگران باز از اجرای چنین مراسم هایی استقبال كنند.
حامد بهداد بازیگر فیلم «مارموز» باز اظهار داشت: خوشحالم كه امروز در شیراز هستم و من به مردم نازنین شیراز علاقمند هستم و امیدوارم این حضور تكرار شود و علاقه دارم و امیدوارم كه امروز شما در امر خیر كمك به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مهربانی خودرا چند برابر كنید و همه باهم در كنار نمایش فیلم «مارموز» لذت دوچندانی ببرید.
او افزود: استقبالی كه از نمایش این فیلم و همین طور سایر برنامه های فرهنگی و هنری در حوزه های مختلف همچون موسیقی، سینما و تئاتر در شیراز میگردد بسیار خوشحال كننده است و من با دیدن چنین صحنه هایی برای شهر پدری خودم مشهد مقدس باز آرزو می كنم تا برنامه های موسیقی و تئاتر و همین طور نمایش فیلم باز در شهر مشهد همچون شهرهای دیگر افزایش پیدا كند و با استقبال خوب مخاطبان همراه باشد.
اكران خیریه و مردمی فیلم «مارموز» در شهر شیراز با استقبال خوبی همراه شد و این فیلم در دو سانس جداگانه و در چهار سالن به نمایش درآمد و تمامی عواید حاصل از فروش بلیت و همین طور كمك های خیرین حاضر در مراسم به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص پیدا كرد.


1397/09/30
14:04:58
5.0 / 5
5342
تگهای خبر: تئاتر , جشن , سینما , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی