درخشش 17 عضو کتاب خانه های کانون در مسابقه نقاشی هیکاری ژاپن

درخشش 17 عضو کتاب خانه های کانون در مسابقه نقاشی هیکاری ژاپن به گزارش کارکادو، 17 عضو کودک و نوجوان مراکز کانون پرورش فکری در بیست ونهمین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری ژاپن در سالهای 2021 موفق به کسب جایزه شدند.


به گزارش کارکادو به نقل از خبر آنلاین، از میان ۹۹۹۸ اثر از ۵۰ کشور جهان ۱۷ نفر از اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب جایزه و دیپلم افتخار از این دوره مسابقه هیکاری ژاپن شدند.
در این میان سه عضو مراکز فرهنگی هنری کانون دیپلم افتخار نشان نقره، چهار عضو دیگر دیپلم افتخار نشان برنز و ۱۰ عضو کانون پرورش فکری نیز موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.
بر اساس این خبر، مهرناز حسینی ۶ ساله از قاین خراسان جنوبی، نازنین بیاتی ۷ ساله از مرکز شماره ۳ همدان و کیمیا موسوی ۱۰ ساله از تبریزآذربایجان شرقی، دیپلم افتخار نشان نقره این رویداد هنری را به دست آوردند.
همچنین پارمیس خاجویی ۶ ساله از بهبهان خوزستان، ضحا ربانی ۶ ساله از فامنین همدان، رادین کریمی ۷ ساله از مرکز ۴۰ تهران و فاطمه محمدی ۱۰ ساله از قهدریجان اصفهان دیپلم افتخار نشان نقره بیست ونهمین مسابقه هیکاری ژاپن را از آن خود کردند.
شهراد روان شادی ۶ ساله از بهبهان خوزستان، شاهین امیری ۶ ساله از مرکز ۴۰ تهران، امیرعلی تقوی فرد ۶ ساله از لارستان فارس، پرناز گودرزی ۷ ساله از مرکز شماره ۵ کرمانشاه، یسنا عمادی ۸ ساله از شیرین سو همدان، شیدا رضایی ۹ ساله از گلپایگان اصفهان، ستاره شاویسی ۱۱ ساله از مرکز شماره ۵ کرمانشاه، مشکات الهیان ۱۲ ساله از تفرش استان مرکزی، شادی حسینی ۱۴ ساله از مشهد خراسان رضوی و آتنا صفوتی ۱۵ ساله از بندرانزلی گیلان دیپلم افتخار این رویداد هنری را کسب کردند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۳۱۶ اثر در بیست ونهمین مسابقه بین المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری ژاپن ۲۰۲۱ شرکت کرده است.
کشف و پرورش استعدادهای هنری و ادبی کودکان و نوجوانان بوسیله برگزاری کارگاه های هنری و ادبی یک از مهم ترین وظایف کانون پرورش فکری است.
کارگاه های هنری کتاب خانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور زیر نظر مربیان متخصص و آموزش دیده کانون اداره می شود و همه ساله تعداد زیادی از این کودکان در مسابقه های معتبر بین المللی در کشورهای مختلف جهان موفق به دریافت جایزه می شوند. ۵۵۵۵


منبع:

1401/06/30
23:11:49
5.0 / 5
174
تگهای خبر: تخصص , جایزه , جوان , رمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی