اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره حق بیمه بهار

اطلاعیه صندوق اعتباری هنر درباره حق بیمه بهار به گزارش کارکادو صندوق اعتباری هنر اطلاعیه ای را درباره چگونگی پرداخت حق بیمه اعضای این صندوق برای سه ماهه اول سال جاری منتشر نمود.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، در متن این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه های قبلی شیوه نامه تخصیص و پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی فصل بهار سال ۱۴۰۰ ( سهم عضو) به استحضار بیمه شدگان محترم صندوق اعتباری هنر می رسد:
۱- مبلغ حق بیمه و سرانه درمان (برابر اعلام سازمان تأمین اجتماعی) مستقیماً به حساب هنرکارت بیمه شده واریز خواهد شد.
۲- مشمولین طرح تمامی بیمه شدگانی هستند که تا آخر اسفندماه سال ۱۳۹۹ ( برابر اعلام رسمی سازمان تأمین اجتماعی) بیمه ایشان برقرار بوده است.
۳- تاریخ واریز به حساب هنرکارت برپایه شیوه نامه به شرح ذیل است. حتی المقدور تلاش خواهد شد پیش از موعد مقرر مبلغ حق بیمه و سرانه درمان به حساب اعضا واریز شود.
●حق بیمه فروردین حداکثر تا آخر خرداد
●حق بیمه اردیبهشت حداکثر تا آخر تیر
●حق بیمه خرداد حداکثر تا آخر مرداد
سفارش می شود تمامی بیمه شدگان برابر ضوابط، شرایط و در مهلت قانونی (طبق روال عادی) نسبت به پرداخت حق بیمه خود به حساب سازمان تأمین اجتماعی اقدام نمایند و از پیگیری دریافت کمک هزینه تا آخر مهلت های اعلام شده اجتناب کنند.
چندی قبل سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمود به علت شرایط دشوار کرونایی و از آن جا که خیلی از مشاغل هنری با تنگناهای اقتصادی فراوانی دست به گریبان بوده اند، حق بیمه سه ماهه نخست اعضای صندوق اعتباری هنر از راه این صندوق پرداخت می شود.
منبع:

1400/01/21
12:18:52
5.0 / 5
546
تگهای خبر: بیمه , رمان , فرهنگ , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی