سخنگوی وزارت كشور خبر داد

اعلام لغو فوری تورهای تركیه به شركت های گردشگری

اعلام لغو فوری تورهای تركیه به شركت های گردشگری کارکادو: معاون هماهنگی وزارت کشور از ابلاغ تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا، در خصوص لغو فوری تور ترکیه به کلیه شرکت های گردشگری آگاهی داد.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، سامانی سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اینکه بعد از وصول نامه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، درباب لغو تردد مسافری با ترکیه، موضوع به کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا ارجاع شد، اشاره کرد: جمع بندی اعضای کمیته که بعد از تعامل با ۵ دستگاه تخصصی در رابطه با امور مرز، شکل گرفت، به ستاد ملی مدیریت کرونا ارائه و نهایتا به دستگاه های ذیربط ابلاغ گردید.

معاون هماهنگی وزارت کشور درباب تصمیم نهایی در مورد اعمال محدودیت ها در ترددهای مسافری با کشور ترکیه اظهار داشت: برمبنای تصمیم ابلاغی از طرف ستاد ملی مدیریت کرونا، مقرر گردید وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، لغو تور ترکیه را فوراً به کلیه شرکت های گردشگری ابلاغ نماید.
معاون هماهنگی وزارت کشور اشاره کرد: همین طور مقرر گردید، جمعیت هلال احمر نسبت به ارتقای مراقبت های بهداشتی در مرزهای زمینی و هوایی با ترکیه و تشدید کنترل دقیق مسافران ورودی از کشور ترکیه در مرزهای زمینی و هوایی اقدام عاجل نماید.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سامانی اضافه کرد: برمبنای تصمیم ابلاغ گردیده، مقرر گردیده است که وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با همکاری وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهرسازی نسبت به تعیین مراکز آزمایشگاهی مورد تایید در خارج اقدام و اطلاع رسانی لازم در این ارتباط بوسیله وزارتخانه های راه و شهرسازی و امور خارجه به شهروندان و شرکتهای هواپیمایی انجام می شود تا بعد از اطلاع رسانی لازم، افراد فقط با ارائه گواهی سلامت معتبر مورد تایید وارد کشور شوند.
منبع:

1400/01/17
12:52:43
5.0 / 5
591
تگهای خبر: دستگاه , رمان , فرهنگ , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی