یك سوم اشتغال سال قبل كشور توسط كمیته امداد به وجود آمد

یك سوم اشتغال سال قبل كشور توسط كمیته امداد به وجود آمد معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اظهار داشت: سال قبل کمیته امداد امام راحل 175 هزار و 900 شغل ایجاد کرد که یک سوم اشتغال کشور بود.


به گزارش کارکادو به نقل از ایرنا، حجت الله عبدالملکی روز چهارشنبه در نشست انعقاد تفاهم نامه سازمان بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: با تفاهم نامه ای که با بسیج سازندگی در ۹ استان کشور منعقد شده پیش بینی می شود ۲۰۰ هزار شغل ایجاد شود.
وی با اعلان اینکه حالا ۴۰۰ هزار نفر به کارآفرینی در کشور می پردازند درحالیکه باید ۲ میلیون نفر کارآفرین داشته باشیم تصریح کرد: تولید در سطح بین الملل برای کشور خلق قدرت و در سطح داخلی خلق رفاه می کند.
عبدالملکی با تاکید بر اینکه با اهمیت ترین انقلابی که کشور نیاز دارد انقلاب اقتصادی برمبنای انقلاب اسلامی است افزود: با اهمیت ترین بعد انقلاب اقتصادی هم گسترش تولید در کشور است بدین سبب هر آنچه مانع بر سر راه تولید وجود دارد را باید برداریم.
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور اضافه کرد: انقلاب اسلامی بر سیاست و فرهنگ کشور اثر گذاشت اما شاهد تحولی در حوزه اقتصادی کشور نبوده ایم.
وی اظهار داشت: آمریکایی ها و کشورهای استعمارگر نظام اقتصادی ایران را برمبنای خام فروشی گذاشتند و نظام بودجه ریزی، مالیاتی و اقتصادی کشور به روشی است که با تولید همراستا نباشد.
در این جلسه تفاهم نامه ای میان بسیج سازندگی سپاه و معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) به امضا رسید که شامل ۱۰ بند است و برمبنای آن این ۲ نهاد برای اشتغالزایی در استان کردستان تلاش می کنند. این تفاهم نامه در هشت استان دیگر هم امضا شده است.


1399/11/04
14:38:57
0.0 / 5
1036
تگهای خبر: رفاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی