برگزاری مسابقه قصه گویی مجازی

برگزاری مسابقه قصه گویی مجازی به گزارش كاركادو انجمن قصه گویی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان استان قزوین، مسابقه قصه گویی مجازی با عنوان «زیر گنبد كبود» را برگزار می نماید.


به گزارش كاركادو به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون، به دنبال طرح فاصله گذاری اجتماعی به خاطر گسترش بیماری كرونا، انجمن قصه گویی كانون استان قزوین با انتشار فراخوان مسابقه قصه گویی مجازی ویژه كودكان و نوجوانان با عنوان «زیر گنبد كبود» همراه با كوشش برای احیای سنت دیرینه قصه گویی و انس كودكان و نوجوانان با آن، برای ایجاد روحیه پرنشاط در مخاطبان خود در این روزها قدم برداشته است.
مسابقه قصه گویی مجازی «زیر گنبد كبود» ویژه كودكان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده است.
كودكان ۷ تا ۱۰ سال می توانند از روی كتاب قصه گویی و نوجوانان ۱۱ تا ۱۷ سال به شیوه روایت، در این مسابقه شركت نمایند.
مهلت ارسال فیلم های قصه گویی تا ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ تعیین شده است و حداكثر مدت زمان قصه گویی ها باید ۴ دقیقه باشد.
شركت كنندگان در این مسابقه باید قصه گویی های خویش را به صورت افقی فیلم برداری كنند و قصه گویی آنان نباید پیش از این در جایی انتشار یافته باشد.
علاقه مندان می توانند برای ارسال فیلم های خود، به بخش پیام خصوصی(دایركت) صفحه اینستای انجمن قصه گویی كانون استان قزوین به نشانی anjomangheseh.qazvin@ رجوع كنند.
قصه گویی ها در صفحه اینستای انجمن قصه گویی استان قزوین بارگذاری می شود و به سه قصه در هر گروه سنی (۷ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۷ سال) كه بیشترین لایك را دریافت كرده باشند، جایزه ای تعلق می گیرد و اعضای ۱۵ تا ۱۷ سال ساكن استان قزوین، هم عضو انجمن قصه گویی كانون می شوند.1399/01/24
22:40:26
5.0 / 5
2943
تگهای خبر: جایزه , جوان , فیلم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی