آژانس های زیارتی هم مشمول حمایت دولت می شوند

آژانس های زیارتی هم مشمول حمایت دولت می شوند به گزارش كاركادو سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت اظهار داشت: دفاتر خدمات زیارتی مشمول طرح حمایت دولت از كسب و كارهای اقتصادی صدمه دیده از كرونا شدند.


به گزارش كاركادو به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، قربان میرزایی اظهار نمود: دفاتر خدمات زیارتی جزء گروهی از فعالیتهای اقتصادی هستند كه به علت انتشار كرونا صدمه دیده اند، ازاین رو از معاونت اقتصادی رئیس جمهور درخواست شد تا دفاتر زیاتی در شمول مشاغل صدمه دیده قرار گرفته و از بسته های حمایتی دولت بهره مند شوند.
میرزایی اضافه كرد: هیات وزیران بنا به پیشنهاد معاونت اقتصادی ربیس جمهور، بخش ها و رسته های كسب و كارهای اقتصادی گرفتار بیشترین صدمه در اثر شیوع بیماری كرونا را تعیین كرد كه دفاتر زیارتی هم در زمره این گروه قرار دارند. بر اساس این مصوبه دفاتر خدماتی زیارتی از بسته های حمایتی دولت برخوردار می شوند.
فعالیت آژانس های زیارتی كه متمركز بر حوزه عتبات عالیات عراق و سوریه است، با شیوع كرونا، متوقف گردید. هرچند ثبت نام سفر حج تمتع همچنان از راه این دفاتر زیارتی درحال انجام است.1399/01/21
12:00:22
5.0 / 5
3141
تگهای خبر: ثبت نام , خدمات , سفر , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی