دلنوشته ابراهیم داروغه زاده دبیر سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر خطاب به هنرمندان

دلنوشته ابراهیم داروغه زاده دبیر سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر خطاب به هنرمندان كاركادو: ابراهیم داروغه زاده دبیر سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر در دلنوشته ای خطاب به هنرمندان، هنرآفرینی آنها را مرهمی بر قلوب زخمی مخاطبان دانست.


به گزارش كاركادو به نقل از خبر آنلاین، ابراهیم داروغه زاده به دنبال انصراف چند هنرمند از حضور در جشنواره فیلم فجر متنی خطاب به تمام هنرمندانی كه در این جشنواره حضور دارند نوشت. متن دلنوشته ابراهیم داروغه زاده، دبیر جشنواره سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است: به نام آرامش بخش دل ها

هنرمندان شریف و فرهیخته سینمای ایران

‎در شرایطی به استقبال سی و هشتمین جشنواره ی فیلم فجر می رویم كه آحاد ملت نجیب ایران، در داغ از دست دادن عزیزترین هایشان، در سانحه ناخواسته ی هوایی به سوگ نشسته اند. ‎بر هیچ وجدان منصفی پوشیده نیست كه هنر آفرینی شما، مرهمی است بر قلوب زخمی مخاطبانتان كه قطعاً، شرایط كاهش آلام و دردهایشان را هم فراهم می نماید. ‎تاریخ این سرزمین، حضور پر شور و مهرتان را در كمك به صدمه دیدگان حوادث طبیعی و شورآفرینی های مدنی فراموش نخواهد كرد. هر ساله، میلیون ها ایرانی در سراسر كشور و حتی خارج از مرزها، مشتاقانه و بی صبرانه، منتظر تماشای آثارتان هستند تا در سایه آن، كینه، نفرت و عصبیت را از وجودشان پالایش كنند. ‎بی شك، احترام به استقبال این مردم كه شما یكی از ستارگان زندگی شان هستید تالیف قلوب و نزدیكی دل ها را به همراه خواهد داشت. ‎ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر؛ با رعایت تمامی شئونات، ضمن ابراز همدردی مجدد با خانواده های داغدار، تمام اهتمام خویش را ضمن تعاملات فرهنگی با شما، مصروف همدلی های صادقانه خواهند نمود، چون كه باور دارد سینما و سینماگران ایرانی، همچنان، اسباب مباهات و سرافرازی این سرزمین را تضمین خواهند نمود.
‎ كوچك سینمای ایران
ابراهیم داروغه زاده دبیر جشنواره فیلم فجر ۳۸ ۲۵۸۲۴۵

1398/10/25
19:51:29
5.0 / 5
4182
تگهای خبر: جشن , جشنواره , سینما , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی