تفاهم نامه ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بزودی منعقد می شود

تفاهم نامه ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت بزودی منعقد می شود كاركادو: مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثارومقاومت ازانعقاد تفاهم نامه ای در جهت تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت خبرداد.به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، دكتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با حضور در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثارومقاومت كه بامداد روز یكشنبه ۱۰ آذرماه درسالن جلسات دزفول موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزارشد، اظهار داشت: پس از توقف دوسال از برگزاری آخرین جلسه شورا، امسال چهل و ششمین جلسه از جلسات شورای ترویج فرهنگ ایثارومقاومت تهران را با حضور اعضاء آن در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار كردیم.

وی اضافه كرد: در این نشست برحسب تاكید شورای اسلامی شهر تهران و شهردار تهران مقرر شد شورای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت كه مصوبه شورای اسلامی شهر تهران است مجدد تشكیل گردد كه جلسه چهل و ششم با حضور معاون اجتماعی شهر تهران دكتر جوادی یگانه انجام شد.

جعفری اظهار داشت: پس ازگفتگو و ارائه پیشنهادات توسط اعضای شورای ترویج فرهنگ ایثارومقاومت، قررشد جلسات منظم و به صورت ماهانه برگزارشود و تصمیمات حوزه فرهنگ ایثار وشهادت در سطح تهران در این شورا اتخاذ شود و برای اجرای تصمیمات گرفته شده هماهنگی و هم افزایی لازم صورت گیرد.


مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تصریح كرد: دراین جلسه ضمن اینكه بر تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت بعنوان یكی از اركان اعتقادی ملت ایران و دوران باارزش مردم كشورمان و دوره معاصر مورد تاكید قرار گرفت و مقرر شد تفاهم نامه ای بین شهرداری تهران، بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برای تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران منعقد شود. انعقاد تفاهم نامه را سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران ارائه كردند قبلا نیز جلسه مقدماتی آن برگزار شده است و بزودی تفاهم نامه آماده خواهد شد.


جعفری درانتها اشاره كرد: همین طور مقرر شد در جلسه آینده نیز گزارشی از بحث نامگذاری اماكن تهران و فعالیت هایی كه در این عرصه انجام گرفته، توسط اعضا ارائه شود تا بتوان در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت یاد و نام شهدای گرانقدر تصمیمات مناسبی بگیریم.

منبع:

1398/09/10
14:36:24
5.0 / 5
4318
تگهای خبر: رمان , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی