اعتراض ما همه با هم هستیم به درخواست توقیف این فیلم توسط دادستان كرمان

اعتراض ما همه با هم هستیم به درخواست توقیف این فیلم توسط دادستان كرمان به گزارش كاركادو به دنبال مصاحبه مجدد دادستان كرمان در خصوص پیگیری توقیف سراسری «ما همه با هم هستیم» بعد از توقیف آن در كرمان و تشكیل پرونده قضایی برای تهیه كننده و كارگردان این فیلم كه با مجوز وزارت ارشاد ساخته و اكران شده، روابط عمومی «ما همه با هم هستیم» جوابیه ای را در اختیار رسانه ها قرار داد.


به گزارش كاركادو به نقل از خبر آنلاین، متن اطلاعیه ای كه روابط عمومی فیلم «ما همه با هم هستیم» در اختیار رسانه ها قرار داده به این شرح است: «روابط عمومی فیلم «ما همه با هم هستیم» ضمن ابراز تاسف از اقدام قضایی دادستان محترم استان كرمان و حواشی پیش آمده، از مردم استان كرمان بابت عدم اكران این فیلم در این استان عذرخواهی می كند و محتوای فیلم را حاوی هیچگونه توهین به اقوام ایرانی نمی داند.
همینطور روابط عمومی فیلم ضمن دعوت مسئولین استانی به سعه صدر بیشتر خاطرنشان كرد: حضور شخصیت های منفی و مثبت واقعی جامعه در چارچوب های داستانی یك لزوم دراماتیك است. ضمن آنكه دامن زدن به حساسیت های قومی در مواجهه با آثار و فیلم ها را حركتی ضدفرهنگی و مخرب می دانیم. لازم به تاكید است كه با اشاعه بیشتر این حساسیت ها، به تدریج شخصیت های منفی یا مسئله دار فیلم ها و سریال ها فقط می توانند هویت تهرانی داشته باشند!
روابط عمومی «ما همه با هم هستیم» در پایان، با ابراز تعجب از مصاحبه جدید دادستان كرمان در خصوص تشكیل پرونده قضایی برای تهیه كننده و كارگردان این فیلم تصریح كرد: فراموش نكنیم نویسندگان فیلمنامه و برخی بازیگران فیلم كرمانی هستند و ما همه با هم ایرانی هستیم!»
۲۵۸۲۵۸

1398/03/29
15:04:47
5.0 / 5
4804
تگهای خبر: رمان , فرهنگ , فیلم , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی