مدیر كل میراث فرهنگی استان تاكید كرد:

ضرورت ساماندهی ۳۰۰۰ خانه مسافر غیرمجاز در یزد

ضرورت ساماندهی ۳۰۰۰ خانه مسافر غیرمجاز در یزد كاركادو: مدیر كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد با تاكید بر ضرورت استاندارسازی هتل های یزد، این اقدام را در امتداد رضایت گردشگران ضروری خواند.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، سید مصطفی فاطمی در جمع هتلداران استان با تقدیر از خدمات آنها در روزهای نوروز ۹۸، به لزوم استانداردسازی هتل های استان اشاره نمود و اظهار داشت: این امر در جهت بالا بردن خدمات كیفی به گردشگران و رفاه بیشتر مسافران لازم و لازم است و باید در امتداد ارتقای سطح استاندارسازی باید اقدامات لازم صورت گیرد.
وی با تاكید بر تعامل دوجانبه جامعه هتل داران و اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد بیان كرد: ارتباط متقابل این دو دستگاه كلید راهگشای بررسی و رفع نقصها حوزه هتل داری و در نهایت ارتقای سطح خدمات و عملكرد هتل ها در امتداد توسعه گردشگری یزد خواهد بود.
فاطمی از لزوم ساماندهی هر چه زودتر خانه های مسافر غیرمجاز آگاهی داد و اشاره كرد: بیشتر از سه هزار خانه مسافر غیرمجاز در استان یزد خصوصاً در روزهای عید نوروز فعال بودند و تنها بیشتر از ۱۰۰ مورد از این مراكز پروانه دار هستند.
وی اظهار داشت: باید خانه های مسافر غیرمجاز به منظور رفع تداخل صنفی با هتل ها، جمع آوری، ساماندهی و در چهارچوب قوانین جامعه هتل ها فعال شوند تا از طرف دیگر نیاز به توسعه زیرساخت های گردشگری نیز برطرف شود.
«سید امیر ناصر طباطبایی» رئیس جامعه هتل داران استان هم با تاكید بر لزوم ایجاد روابط دو جانبه اداره كل میراث فرهنگی و جامعه هتل داران، اشاره كرد: هتل ها و مراكز اقامتی، زیرساخت های قابل توجه و از مهمترین لزوم های توسعه گردشگری استان محسوب می شوند.
وی با اشاره به مشكلات این جامعه، اشاره كرد: اقامتگاه ها و خانه های مسافر غیرمجاز یكی از مشكلاتی هستند كه با ارزان فروشی سبب مشكلاتی برای جامعه هتل داران شدند.
طباطبایی با اشاره به افزایش خدمات نوروزی و افزایش نظارت بر واحدهای اقامتی و هتل ها، اشاره كرد: از آنجایی كه هتل ها زیرساخت های ضروری و حیاتی گردشگری هستند، باید خدمات مناسبی را به گردشگران عرضه كنند و خوشبختانه در روزهای نوروز نیز خدمات در نهایت كیفیت و به بهترین شكل به منظور آسایش و رضایت گردشگران نمایش شد.

منبع:

1398/03/01
18:19:49
5.0 / 5
4822
تگهای خبر: خدمات , دستگاه , رفاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی