در یك جلسه ی كمیسیون هنر و معماری شورای عالی انفلاب فرهنگی:

سند سینما در مراحل نهایی شدن است

سند سینما در مراحل نهایی شدن است به گزارش كاركادو جلسه كمیسیون هنر و معماری شورایعالی انقلاب فرهنگی با بررسی پیش نویس سند سینما در سازمان سینمایی برگزار گردید.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، در این نشست با حضور اعضای كمیسیون هنر و معماری و معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی پیش نویس سند سینما كه با همكاری كمیسیون هنر و معماری و سازمان سینمایی تدوین شده است، بررسی گردید.
محمدحسین ایمانی خوشخو، رئیس كمیسیون هنر و معماری شورایعالی انقلاب فرهنگی در این نشست ابراز امیدواری كرد با تدوین نهایی سند سینما و عرضه به شورایعالی انقلاب فرهنگی و تصویب آن تداخل مدیریتی و آشفتگی هایی كه ناشی از نبود سند بالادستی مشخص در سینماست، برطرف شود.
ایمانی خوشخو اظهار داشت: امیدواریم بعد از دریافت نظرات نهایی اعضای كمیسیون و سازمان سینمایی كشور و جمع بندی، نسخه نهایی سند سینما تا ماه آینده تدوین شود. بعد از سند سینما، تدوین نهایی سند موسیقی كشور در دستور كار كمیسیون هنر و معماری است.
در این نشست محمود اربابی، معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی كشور و نماینده این سازمان در تدوین سند سینما و اعضای كمیسیون هنر و معماری نظرات و پیشنهادهای خویش را درباره سند سینما بیان نمودند.1398/02/17
14:12:09
5.0 / 5
4795
تگهای خبر: سینما , فرهنگ , فناوری , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی