نمایشگاه پلاك ۴۰ در فرهنگسرای نیاوران و موزه شهدا برپا می شود

نمایشگاه پلاك ۴۰ در فرهنگسرای نیاوران و موزه شهدا برپا می شود كاركادو: مدیركل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام نمود: نمایشگاه هنرهای تجسمی انقلاب «پلاك ۴۰» از ۸ بهمن در فرهنگسرای نیاوران و از ۹ بهمن ماه در موزه شهدا افتتاح شده و تا ۲۳ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، اسكندریارنسب در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی انقلاب با عنوان «پلاك ۴۰» آگاهی داد و اظهار داشت: در آستانه پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران، هیأت داوران جشنواره بین المللی تجسمی فجر از بین محصولات و تولیدات هنری سازمان های مختلف در طول ۴۰ سال قبل آثار فاخری را انتخاب نموده كه مقرر شد این آثار از هنرمندان شاخص كشور در حوزه هنرهای تجسمی طی ۴۰ سال قبل تحت عنوان نمایشگاه «پلاك ۴۰» در معرض نمایش عمومی قرار گیرد.

وی اضافه كرد: این نمایشگاه ۸ بهمن ماه ساعت ۱۷ با حضور هنرمندان و مسئولین سازمان ها در فرهنگسرای نیاوران افتتاح می شود و با عنایت به نظر هیأت داوران و بررسی آثار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در جشنواره های هنرهای تجسمی سال های قبل، ۴۰ اثر از ۴۰ هنرمند شاخص كشور مانند كاظم چلیپا، ناصر پلنگی، حبیب صادقی، كیخسرو خروش، جواد حمیدی، ایرج اسكندری و. غیره انتخاب و به نمایشگاه پلاك ۴۰ در فرهنگسرای نیاوران راه یافته اند.

مدیركل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید همین طور به برگزاری نمایشگاه «پلاك ۴۰» در موزه شهدا باز اشاره نمود و اظهار داشت: هیئت داوران ۱۰۰ اثر از آثار هنرهای تجسمی را انتخاب نموده بودند كه با عنایت به اینكه امكان نمایش همه آثار در فرهنگسرای نیاوران وجود نداشت، مقرر شد ۶۰ اثر با عنوان نمایشگاه «پلاك ۴۰» باز در موزه شهدا از ۹ بهمن ماه به نمایش گذاشته شود.

وی درانتها اظهار داشت: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران، برنامه های متنوعی در كل كشور در نظر گرفته شده كه ۹ بهمن ماه در نشست خبری معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد اعلام خواهد شد.

نمایشگاه هنرهای تجسمی انقلاب «پلاك ۴۰» از ۸ بهمن در فرهنگسرای نیاوران و از ۹ بهمن ماه در موزه شهدا افتتاح شده و تا ۲۳ بهمن ماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.1397/11/06
15:08:18
5.0 / 5
4777
تگهای خبر: جشن , جشنواره , فرهنگ , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی