تاجران چینی را توریست نماییم

تاجران چینی را توریست نماییم كاركادو: «اگر یك چینی برای اولین بار به قصد تجارت به ایران سفر كند، شاید دفعات بعد بعنوان گردشگر به ایران وارد شود.»


این اعتقاد «حسین خلیفی كیوی»، نماینده دفتر اطلاع رسانی گردشگری ایران در شانگهای چین است كه به همراه هیات ۱۲۰ نفره از سرمایه گذاران و تاجران چینی به تهران سفر كرده تا در نمایشگاه تخصصی صنایع چین در ایران شركت نمایند. نمایشگاهی كه با هدف جذب سرمایه گذاری دو جانبه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران تا فردا برپا است.
سرمایه گذاران چینی معمولا در نفت، صنعت و انرژی حضور پررنگی در ایران دارند، اما غایبان بزرگی در پروژه های گردشگری هستند، با این وجود خلیفی كه مدیر اجرایی چهارمین نمایشگاه صنایع چین است، باور دارد نمایشگاه های تجاری و صنعتی هم می توانند دریچه دیگری از ایران را به روی جهانیان باز كنند.
نماینده دفتر اطلاع رسانی گردشگری ایران در شانگهای چین به ایسنا اظهار داشت: با عنایت به این كه اخبار غیرواقعی از ایران در سطح جهانی انتشار یافته و می شود، لازم است از هر فرصتی برای شناساندن ایران عزیر استفاده گردد. یكی از این ابزارها گردشگری تجاری است كه هیات های مختلفی در قالب نمایشگاه به ایران می آیند و علاوه بر فرصت های تجاری با فرهنگ و تمدن ایران هم آشنا می شوند.
او اظهار نمود: نمایشگاه هایی همچون صنعت و انرژی، این فرصت را به چینی ها می دهند كه به ایران سفر كنند. چینی هایی كه هیچ شناختی درباره ی واقعیت های ایران ندارند. فضای خوب تهران و مردم مهربان ایران، چینی هایی را كه برای اولین بار به ایران می آیند معمولا جذب می كند.
خلیفی اظهار داشت: اگر یك چینی اولین مرحله به قصد تجاری به ایران سفر كند شاید دفعات بعد بعنوان گردشگر وارد ایران شود. چینی ها مردم مهربانی هستند كه روحیات كاوشگرانه دارند و این شناخت اولیه سبب می گردد ایران را بعنوان كشور ناشناخته برای گردشگری خود انتخاب كنند.

1397/07/23
15:42:53
5.0 / 5
5013
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی