مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد

افزایش سه برابری عرضه تسهیلات به هنرمندان

افزایش سه برابری عرضه تسهیلات به هنرمندان كاركادو: مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در نشستی با حضور معاونان و دبیران مناطق هشت گانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سه برابر شدن عرضه تسهیلات این صندوق به هنرمندان در سال آینده اطلاع داد.


به گزارش كاركادو به نقل از صندوق اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده - مدیرعامل صندوق اعتباری هنر - دراین نشست كه امروز ۸ اسفندماه در محل صندوق به منظور اجرای مصوبات جلسات قبلی در خصوص تشكیل جلسه مشترك با معاونت های وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسات وابسته برگزار گردید به عرضه گزارشی از فعالیت های یك سال اخیر صندوق پرداخت و خاطرنشان كرد: امسال هیچ تقاضایی برای دریافت تسهیلات از جانب اعضای صندوق اعتباری هنر بی جواب نمانده به نحوی كه در مدت مذكور می توان گفت تسهیلات پرداختی از مجموع پرداختی وام های سه سال قبل بیشتر بوده است.
او همینطور با تاكید بر این تحول در سیستم پرداخت تسهیلات اضافه كرد: پیش بینی می گردد در سال ۹۷ سه برابر امسال تسهیلات وام به اعضای صندوق پرداخت خواهد شد. روند و نحوه تخصیص تسهیلات و وامهای پرداختی به اعضا تغییرات كلی داشته و تلاش شده به جد به مطالبات اعضای صندوق در استانها بیشتر از قبل پرداخته شود به نحوی كه صندوق اعتباری هنر در تلاش است تا این روند به صورت مكانیزه و به دور از انواع كاغذبازی های معمول پیش برود.
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در تشریح فعالیت های صندوق در زمینه بیمه درمان تكمیلی افراد با اشاره بر اینكه تا پیش از سال ۹۴ سرانه درمان بیمه تامین اجتماعی اعضا از جانب صندوق اعتباری هنر پرداخت می شد كه از آن زمان با قطع این سرانه و تزریق این رقم به بخش بیمه تكمیلی تلاش بر عرضه تسهیلات درمانی بیشتر به هنرمندان داشته ایم، اظهار داشت: هم اكنون حدود ۲۲ هزار نفر از اعضای صندوق اعتباری هنر تحت پوشش بیمه درمان هستند.
او در توضیح عرضه خدمات الكترونیك بیمه درمان تكمیلی كه از سال جاری با نام "بیمانو" عرضه شده است، تصریح كرد: استفاده از روش بیمانو سبب شده تا در هر لحظه مجموعه ما در جریان نحوه درمان اعضا و رقم پرداختی آنان باشد تا نظارتی كامل و جامع برعملكرد بیمه طرف قرارداد صورت بگیرد، چراكه در گذشته با اینكه یارانه درمان از جانب مجموعه صندوق اعتباری هنر پرداخت می شد اما به علت وجود اطلاعات در سیستم بیمه و عدم پاسخگویی مستقیم آنان به اعضای صندوق در جهت پیگیری شكایات و درخواست های اعضای خود در مقابل بیمه با مشكلاتی مواجه بود كه خوشبختانه این امر با استفاده از سامانه الكترونیك بیمه درمان تكمیلی (بیمانو) در صندوق اعتباری هنر كاملا مرتفع شده است.
سیدزاده از سیاست جدید صندوق اعتباری هنر در خصوص سفرهای هدفمند به استانها اظهار داشت: این طرح با تاكید وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی شروع شده و تا كنون با برگزاری هفت سفر به استانها و شهرستان های بزرگ و كوچك در هر استان و دیدار با هنرمندان توانسته ایم به ایجاد تعامل بیشتر با هنرمندان دست یابیم. ضمن آنكه این امر سبب شده تا توجه بیشتری به هنرمندان استان ها بخصوص نقاط محروم صورت بگیرد.1396/12/08
22:32:52
5.0 / 5
5066
تگهای خبر: بیمه , رمان , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی