رونمایی از پروژه دیجیتال ماركتینگ گردشگری آذربایجان شرقی

رونمایی از پروژه دیجیتال ماركتینگ گردشگری آذربایجان شرقی کارکادو: آذربایجان شرقی با حضور ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، سیدجواد موسوی مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری، علی جهانگیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی، پروژه دیجیتال مارکتینگ گردشگری استان رونمایی گردید.


ولی تیموری در این مراسم اظهار داشت: حفظ سلامت سفر و گردشگری وظیفه مهم و اصلی ما است که خوشبختانه آذربایجان شرقی بر طبق عملکرد خود طی ایام نوروز پیشتاز در تحقق این امر و جلب اعتماد مردم در حوزه ارائه خدمات گردشگریست.
وی افزود: تاسیسات و واحدهای گردشگری با درایت همیشگی خود این امر مهم را درک کرده اند و به این تفکر جمعی رسیده اند که عدم رعایت الزامات و پروتکلهای بهداشتی در وهله اول بزرگ ترین مشکلات را به حوزه گردشگری وارد و فعالان این حوزه را مشکلات عدیده ای مواجه می کند.
وی با تاکید به این که باید مقوله مردم داری، سرفصل تمامی اقدامات ستاد اجرائی خدمات سفر و هم چنین فعالان حوزه گردشگری قرار گیرد، اظهار داشت: باتوجه به این که ستاد اجرائی خدمات سفر، امسال همکاری تنگاتنگی با ستاد مقابله با کرونا دارد، پس مهربانی و گشاده رویی همکاران ستاد اجرائی خدمات سفر در امتداد انجام کامل اصول و پروتکلهای بهداشتی در سفرها تا رسیدن به مقصد سلامتی برای تمامی هم وطنان، امری لازم است.
تیموری با اشاره به این که گردشگری اقتصاد، مویرگی برای توسعه و کارآمدی هر منطقه و کشور است، افزود: باید توجه داشت که ایران و به ویژه استان آذربایجان شرقی دارای ظرفیت های گوناگون در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است که بایستی با افزایش محصولات گردشگری در این استان، علاوه بر معرفی ظرفیت ها، در اقتصاد آن، گردشگری را بعنوان یکی مهم ترین منابع سود ده تبدیل کرد.
وی پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان شرقی را پروژه ای درخور و باارزش در امتداد معرفی جامع ظرفیت های سرتاسر استان عنوان نمود و اظهار داشت: توجه به این نکته الزامی است که گردشگری نباید فقط متمرکز بر نقطه ای ویژه و شناخته شده باشد، آذربایجان شرقی در سرتاسر خود دارای ظرفیت های غنی در حوزه های آداب و رسوم، اقلیم، گردشگری سلامت، صنایع دستی، محصولات روستایی و... است که معرفی آنها و تعریف مسیر گردشگری بر طبق این ظرفیت ها امری لازم است که پروژه دیجیتال مارکتینگ استان با فراهم سازی عکس ها، کلیپ ها و تورهای ۳۶۰ درجه مجازی این امکان را فراهم نموده است.
به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی، وی با اشاره به اینکه پروژه دیجیتال مارکتینگ آذربایجان شرقی نقش موثری در توسعه گردشگری شمال غرب کشور خواهد داشت، افزود: باتوجه به تعریف مسیر گردشگری شمال غرب و غرب کشور که شامل ۹ استان و محوریت آذربایجان شرقی است، اجرای این پروژه و فراهم سازی فرصت آشنایی و تحقیق مصور و مستند از جاذبه های سرتاسر استان برای گردشگران نقش موثری در تعیین هدف و مقصد گردشگران این مسیر گردشگری خواهد داشت.
منبع:

1400/01/11
20:05:16
5.0 / 5
552
تگهای خبر: ارزیابی , خدمات , دیجیتال , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی