چكیده مقاله های كنفرانس پژوهش های نشر نمایه می شود

چكیده مقاله های كنفرانس پژوهش های نشر نمایه می شود کارکادو: چکیده مقاله های کنفرانس بین المللی «پژوهش های نشر» در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می شود.


به گزارش کارکادو به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، دبیرخانه اولین کنفرانس بین المللی «پژوهش های نشر: ترجمه و توسعه فرهنگی» اعلام کرد، این رویداد پژوهشی مجوز نمایه شدن مقالات در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) را دریافت کرده است. بر این اساس، چکیده مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در ISC نمایه می شود.
محور اصلی این کنفرانس که ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ برگزار می شود، آثار پژوهشی در رابطه با حوزه نشر همچون سیاست گذاری نشر، اقتصاد و بازاریابی نشر، فرصت ها و چالش ها در نشر دانشگاهی، مخاطب شناسی، نیازسنجی و تولید محتوا، مالکیت فکری، حقوق معنوی و اخلاق حرفه ای در نشر، فناوری های نرم و سخت در نشر، نشر الکترونیک، ترویج کتاب و فرهنگ کتاب خوانی است.
برمبنای فراخوان منتشرشده، محور ویژه این کنفرانس نیز «ترجمه و توسعه فرهنگی» است که شامل زمینه هایی نظیر نقد، نظریه و روش در ترجمه، تاریخ ترجمه در ایران و جهان، چالش های فرهنگی ترجمه، ترجمه و سیاست گذاری فرهنگی، متون دینی و مسأله ترجمه، مطالعات انتقادی و موردکاوی آثار ترجمه، نهضت ترجمه و نتایج فرهنگی آن در جهان اسلام و کارکردهای فناوری اطلاعات در ترجمه می شود.
بنا بر اعلام، علاقه مندان جهت شرکت در اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر باید چکیده مقاله خودرا در ۲۰۰ تا ۲۵۰ کلمه تا تاریخ هفتم اسفند ۱۳۹۹ بوسیله پایگاه اینترنتی این کنفرانس به آدرس http: //pubconf.isba.ir ارسال نمایند.
رئیس اولین کنفرانس بین المللی پژوهش های نشر قبل تر اعلام نموده بود، با ستاندن مجوزهای مربوطه، چکیده مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) نیز نمایه می شود.
منبع:

1399/11/12
20:55:54
0.0 / 5
582
تگهای خبر: ترجمه , دانش , فرهنگ , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی