چند راه برای لطمه شناسی روانی در یك كتاب

چند راه برای لطمه شناسی روانی در یك كتاب کارکادو: کتاب «گفتگوی بالینی (زبان به مثابه درمان)» با موضوع زبان و شناخت هسته اصلی لطمه شناسی روانی و همین طور روان درمانی توسط انتشارات ارجمند منتشر گردید.به گزارش کارکادو به نقل از خبر آنلاین، کتاب «گفتگوی بالینی (زبان به مثابه درمان)» نوشته متیو ویلیت، جنیفر ویلیت، استیون هیز، با ترجمه دکتر عیسی حکمتی و دکتر جلیل باباپور، توسط انتشارات ارجمند، منتشر گردید.
هدف این کتاب ارائه کاربست نظریه چارچوب های ارتباطی در روان درمانی و روش های خلاقانه و جدیدی به روان درمانگران برای بهبود مهارت های درمانگری است.
این کتاب بعد از پرداختن مختصر به ماهیت زبان و نقش آن در لطمه شناسی و روان درمانی، بیشتر فصل های کتاب به زبانی ساده و کاربردی و همراه با مثال های بالینی (بالغ بر ۸۰ مثال از جلسات درمانی به همراه تشریح آنها) بر کاربرد زبان در ارزیابی روان شناختی، فعال سازی و شکل دهی تغییر رفتار، کاربرد زبان در زمینه مشکلات مربوط به خود، انگیزش و معنا، شیوه ساخت و کاربست استعاره در درمان، شیوه ساخت تکنیک های تجربی و رسمی و نیز کاربرد زبان برای بهبود رابطه درمانی پرداخته اند.
همه روان درمانی ها، از پویشی تا درمان های موج سوم، بوسیله زبان و گفتگو تغییراتی در زندگی درمانجویان می آفرینند و بدین جهت درمانگر ماهر، درمانگری است که در به کارگیری زبان ماهر باشد. حلقه مفقود شده آموزش روان درمانی، اصول رفتاری منسجم است که به درمانگران شیوه کاربرد ماهرانه اساسی ترین ابزار خود، یعنی زبان را بیاموزد تا گفتگوی بالینی را به منزلگاه شفا تبدیل شوند.
این کتاب در ۴۷۲ صفحه با قیمت ۹۱۰۰۰ تومان در کتاب فوشی ها و نیز با ده درصد تخفیف در سایت انتشارات ارجمند قابل دسترسی است.
۵۷۲۴۵

1399/10/15
00:49:00
0.0 / 5
969
تگهای خبر: ارزیابی , ترجمه , رمان , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی