تجارب دوران دفاع مقدس، بهترین الگو برای پیمودن گام دوم انقلاب

تجارب دوران دفاع مقدس، بهترین الگو برای پیمودن گام دوم انقلاب به گزارش كاركادو مركزی فرمانده سپاه روح الله استان مركزی اظهار داشت: استفاده از تجارب دفاع مقدس بهترین الگو برای پیمودن گام دوم انقلاب به ویژه در شرایط فعلی است.


سردار محسن کریمی روز دوشنبه ۳۱ شهریور در آیین تجلیل و تکریم پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت که همزمان با تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در سرتاسر کشور و با حضور رهبر معظم انقلاب از راه ارتباط تصویری انجام شد، اظهار نمود: دفاع مقدس از تجربیات ناب و موفق گام نخست انقلاب اسلامی است که باید با درس آموزی از آن برای پیمودن گام دوم و جبران راه های پیموده نشده جهت تحقق آرمان ها و اهداف بلند انقلاب بهره برد.
وی ادامه داد: این تجارب گرانسنگ بهترین الگو برای اداره کشور بخصوص در شرایط فعلی است که مشابهت نزدیکی با دفاع مقدس دارد، چونکه دشمن جنگ تمام قد و ترکیبی را شروع کرده که باید با رفع کاستی های گذشته از رویایی با دشمن سربلند خارج شویم.
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: هم اکنون با یک آرایش تمام عیار در مقابل دشمن در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی و فضای مجازی و... درگیر هستیم.
کریمی بیان نمود: در این راه اطاعت از فرمان فرماندهی مقام معظم رهبری، وحدت کلمه و توکل برخدا راه گشا است همانگونه که در دفاع مقدس هم همین معیارها سبب پیروزی شد.
وی افزود: در طول گام نخست انقلاب هرجا که فرهنگ دفاع مقدس را الگو قرار دادیم به دستاوردهای بسیار زیادی رسیدیم و این الگوپذیری باید در گام دوم دفاع مقدس همواره بیشتر از گذشته مورد توجه باشد.
کریمی افزود: چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حقیقت طلیعه ای برای ورود به مرحله جدیدی از شکوفا شدن دستاوردهای دفاع مقدس در گام دوم است که باید بکارگیری این فرهنگ بیشتر از گذشته مورد توجه باشد.
به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، در این مراسم از تعدادی پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در استان مرکزی هم تجلیل شد.
تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس تا اواخر سالجاری در کشور و همینطور استان مرکزی ادامه خواهد داشت. در استان مرکزی 27 هزار نفر تجلیل می شوند.
منبع:

1399/06/31
13:14:16
5.0 / 5
1519
تگهای خبر: اهدا , تصویر , رمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی