اعلام نتایج ششمین كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز اسباب بازی

اعلام نتایج ششمین كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز اسباب بازی كاركادو: نتایج ششمین نشست كمیسیون ثبت طرح و صدور مجوز از جانب دبیرخانه شورای نظارت بر اسباب بازی اعلام گردید.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی كانون، در این كمیسیون ۹۴ پرونده مورد بررسی قرار گرفت كه از این تعداد، ۳۰ پرونده ثبتی و ۶ اسباب بازی خواهان مجوز تولید و ۳۰ سرگرمی مربوط به بخش واردات اسباب بازی در گمرك های مربوط به حوزه ستادی دبیرخانه بودند.
از مجموع پرونده های ثبتی، ۳۰ پرونده از نظر ثبت بلامانع تشخیص داده شد كه از نظر گروه بندی اسباب بازی ها، هفت پرونده در گروه آموزشی و كمك آموزشی پنج پرونده در گروه فكری، هفت پرونده در گروه فرهنگی هنری و سه پرونده در گروه الكترونیكی و كامپیوتری قرار داشتند.
هم چنین از مجموع پرونده های متقاضی مجوز تولید با ۶ پرونده موافقت و ۳۳ پرونده درخواست ثبت به علت عدم احراز شرایط در این كمیسیون رأی نیاورد اما با مجوز تولید هشت پرونده موافقت شد.
مجموع پرونده های مجوز تولید در این كمیسیون ۳۰ پرونده است كه از نظر گروه بندی اسباب بازی پنج پرونده حركتی مهارتی، پنج پرونده در گروه فكری، سه پرونده فرهنگی هنری و سه پرونده الكترونیكی و كامپیوتری است.
در حال حاضر اسباب بازی ها و سرگرمی های در ۶ گروه حركتی مهارتی، آموزشی و كمك آموزشی، فكری، فرهنگی هنری، كمك درمانی، الكترونیكی و كامپیوتری مورد بررسی و صدور رأی قرار می گیرد.1396/09/28
15:34:34
5.0 / 5
5335
تگهای خبر: اسباب بازی , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی