اعلام جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران

اعلام جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران كاركادو: معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران جزئیات پرداخت مطالبات ایثارگران را اعلام نمود.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، محمود پاکدل با اشاره به دستور رئیس جمهور و کوشش های رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پرداخت مطالبات باقی مانده خانواده معظم شهدا و ایثارگران اظهار داشت: خوشبختانه دستور تخصیص مبلغ ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان جهت پرداخت قسمتی از مطالبات جامعه ایثارگری توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه صادر شد و پرداخت این مطالبات از شروع هفته جاری شروع شده است.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با اعلان اینکه پرداخت این مطالبات برمبنای قانون مصوب صورت می گیرد، اضافه کرد: پاداش اختتام خدمت شهدای بازنشسته تا آخر سال ۱۳۹۷ و همین طور حدود ۳۵ درصد از مطالبات ذخیره مرخصی شهدای بازنشسته سال های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ در این مرحله پرداخت گردید. همین طور قسمتی از مطالبات معوق جانبازان حالت اشتغال مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران نیز به صورت علی الحساب و برمبنای گروه بندی پرداخت شده است.
وی با تشریح جزئیات مطالبات معوق جانبازان حالت اشتغال مشمول ماده ۳۸ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اشاره کرد: پرداخت این مطالبات برمبنای قانون و با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در حال انجام می باشد و با توجه به این که هنوز احکام قطعی جانبازان مشمول ماده ۳۸ صادر نشده مبلغ تخصیص یافته به صورت علی الحساب پرداخت گردید و تسویه مطالبات این عزیزان منوط به صدور احکام از سال ۹۱ تابحال است که توسط معاونت تعاون و امور اجتماعی و معاونت توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران و بوسیله ستاد کل نیروهای مسلح در حال پیگیری است.
پاکدل در آخر اشاره کرد: پاداش اختتام خدمت شهدای بازنشسته سال ۱۳۹۸ طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد و مابقی مطالبات ایثارگران نیز در مراحل بعدی و بعد از تامین اعتبار لازم پرداخت می شود.
منبع:

1399/05/08
21:28:25
5.0 / 5
2025
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی