به خاطر كرونا برنامه های دفاع مقدس محتوا محور هستند

به خاطر كرونا برنامه های دفاع مقدس محتوا محور هستند به گزارش كاركادو مدیركل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مركزی اظهار داشت: بیش از یك هزار برنامه كه عموما باتوجه به شرایط كرونایی محتوایی هستند برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان تدوین شده و امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه ها اثرگذاری مناسبی در امتداد ترویج فرهنگ دفاع مقدس داشته باشیم.به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی در سی و یکمین نشست گام دوم کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت های علمی، فرهنگی، هنری و اجتماعی در دستور کار ستاد گرامیداشت چهل سالگی هفته دفاع مقدس قرار گرفته که هدف این کار نشر و ترویج فرهنگ پرارزش دفاع مقدس در داخل و خارج از کشور است.

وی اضافه کرد: استفاده از مشارکت های مردمی و نخبگان به خصوص خانواده های معظم شهدا در اجرای برنامه های چهل سالگی دفاع مقدس یک لزوم مهم می باشد که کلیه کمیته ها این مهم را در دستور کار خود قرار داده اند. بیشتر از یک هزار برنامه که عموما با عنایت به شرایط کرونایی محتوایی هستند برای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس در استان تدوین شده و امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه ها اثرگذاری مناسبی در جهت ترویج فرهنگ دفاع مقدس داشته باشیم.

کریمی با اشاره به اینکه یکی از اولویت های ما در کارهای دفاع مقدس باید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشد، اظهار داشت: بزرگترین دستاوردهای امروز ما برآمده از روحیه فرهنگ جهاد و شهادت است. مهمترین کاری که می توان در جهت تقویت فرهنگ ایثار و شهادت انجام داد تولید محتوای جذاب و کاربردی برای جوانان و نوجوانان در حوزه دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه رویکرد کمیته های موجود در ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس تولید محتوای مناسب می باشد، اضافه کرد: باید از ظرفیت نخبگان در این حوزه به خوبی استفاده گردد. یکی از سیاست های مهم ستاد گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس توجه به کیفیت و اثربخشی برنامه ها است. در این راستا استفاده از ظرفیت گسترده فضای مجازی و رسانه ها را در دستور کار قرار دادیم.

منبع:

1399/04/17
13:39:22
5.0 / 5
2370
تگهای خبر: جوان , فرهنگ , كیفیت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی