برگزاری نمایشگاهی برای زلالی و پاكی

برگزاری نمایشگاهی برای زلالی و پاكی كاركادو: نمایشگاه نقاشی طیبه ایمانی در گالری «نقش جهان» افتتاح می شود.به گزارش كاركادو به نقل از روابط عمومی گالری «نقش جهان»، ایمانی در این نمایشگاه كه «اسرین» نام دارد، كارهای خویش را كه در سبك میكس مدیا و نگارگری شده، در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

پیرامون این نمایشگاه و مبحث آن آمده است: «اسرین در كردی به معنای اشك پاك و زلال است؛ زلالی و پاكی همان چیزی ست كه در وجود هر انسانی در بدو تولد متجلی است؛ در آلبوم اسرین نماد كودكی است كه وجودش زلالی ذات آدمی را تجلی می بخشد. این مجموعه با هدف زنده شدن پاكی ها و سادگی ها در وجود انسانها توسط نقاش آفریده شده است. »طیبه ایمانی در سال ۱۳۶۱ در شهر كرمانشاه در یك خانواده هنری متولد شد. پدربزرگ مرحومش، آیت الله مرتضی نجومی از مفاخر شهر كرمانشاه، استاد خط و یكی از چهره های ماندگار كشور بود و همینطور دایی بزرگوارش آقای حسین نجومی از اساتید مینیاتور و نقاشی است.

ایمانی از سال ۱۳۸۸ نقاشی را بطور جدی و در زمینه رنگ روغن و اكرولیك شروع كرد و خیلی از سبكهای نقاشی را فرا گرفت.

وی با برگزاری نمایشگاههایی در گالریهایی چون گالری انقلاب (سال ۸۹) و گالری سرو (سال ۹۲) و گالری مینا رزازی (سال ۹۵) حرفه اش را به طور جدی تری ادامه داد.

ایمانی زیر نظر اساتیدی مانند حسین نجومی، مینا انوشه و محسن ایرانی آموزش دیده است و دارای مدرك بین المللی نقاشی پیشرفته از موسسه ITD كانادا و مجتمع فنی تهران و همینطور خود اكنون از مدرسین نقاشی است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه اسرین كه در سبك میكس مدیا نگارگری شده است، روز جمعه ۱۰ آذر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برگزار می گردد.

این نمایشگاه تا ۱۵ آذر دایر خواهد بود و علاقه مندان از ساعت ۱۶ تا ۱۹ فرصت دارند از آن بازدید كنند. نگارخانه شنبه تعطیل است. 

1396/09/05
01:45:08
5.0 / 5
5288
تگهای خبر: تولد , رمان , نقاشی , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی