چاقی حمید فرخ نژاد دیده شد روسی با طناز طباطبایی خوب شروع كرد

چاقی حمید فرخ نژاد دیده شد روسی با طناز طباطبایی خوب شروع كرد به گزارش كاركادو اكران سینماهای كشور در حالی این هفته مورد پیگیری قرار|گرفت كه «ایده اصلی» به صدرنشینی خود در گیشه ادامه دارد و «تگزاس 2» هم بعد از 19 هفته در صدر ماند. سه فیلم جدید هم به چرخه اكران سینماها اضافه شدند.به گزارش كاركادو به نقل از خبر آنلاین، در اولین هفته از سومین ماه تابستان، سینماهای كشور شاهد اضافه شدن سه فیلم تازه به چرخه اكران بودند، این در حالیست كه فروش هفتگی سینمای ایران این هفته این هفته هم افت نسبی را تجربه نمود.
این شیب تند كاهش فروش سینمای ایران خیلی از سینماداران را بر آن داشته است تا خواستار نمایش فیلم هایی چون «زیر نظر» ساخته مجید صالحی شوند تا گیشه سینماها تكانی بخورد. تداوم شیب كاهشی فروش
با این حال این هفته هم فروش كلی سینما از كانال سه میلیارد تومان گذر نكرد و روی مرز سه میلیارد و ۲۷۹ میلیون تومان ماند؛ از این میزان یك میلیارد و ۸۹۶ میلیون تومان هم سهم تهران بوده است.
در مقایسه با هفته گذشته، این هفته سینما با افت حدودا ۷۰۰ میلیون تومانی فروش رو به رو شده است و فیلم های جدید روی پرده هم كمكی به بهبود اوضاع و احوال این روزها نمی كنند.
در این هفته همین طور ۲۹۰ هزار و ۷۶۷ نفر به تماشای فیلم های روی پرده نشستند كه ۱۳۸ هزار و ۱۳۶ نفر از آنها اهل تهران بودند.
از «برمودا» تا «چاقی»؛ سه فیلم جدید روی پرده
«برمودا» عنوان فیلمی به كارگردانی رهبر قنبری است كه موضوعی اجتماعی دارد و از حضور بهنوش بختیاری نیز بهره برده است.
این فیلم داستان یكی از مدیران سابق دولتی را روایت می كند با استفاده از ارتباطات و زد و بند به ثروتی نجومی رسیده و امروز در حوادث و اتفاقاتی فانتزی با وجدان خود درگیر می شود.
«برمودا» كه به نظر داستان جالبی دارد برای جلب نظر مخاطبان در گیشه كار سختی را در پیش دارد و باید دید كه در هفته های آتی چه عملكردی خواهد داشت، این فیلم در آغاز اكران ۵۹۰ هزار تومان بیشتر فروش نداشته است.
«صدای منو می شنوید»، دیگر میهمان تازه اكران به كارگردانی صادق پروین آشتیانی است، فیلمی در حوزه دفاع مقدس كه داستان پدر یك شهید را به تصویر كشیده است.
پرویز پورحسینی، مژگان بیات، نگار عابدی، سعید داخ، حسن عباسی، یلدا قشقایی و... همچون بازیگران حاضر در این فیلم هستند كه در دو روز نخست اكران تنها ۲۰ هزار تومان فروش داشته است.
در نهایت به «چاقی» ساخته راما قویدل می رسیم، فیلمی كه بعد از مدت ها توقیف رنگ پرده نقره ای را به خود دیده است و از نقش آفرینی حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی، علی مصفا و مهسا كرامتی بهره برده است.
فرخ نژاد با آغاز اكران این فیلم پستی در اینستاگرام منتشر نمود و نوشت: «چاقی بلاخره اكران بعد از ۵ سال، البته نمیدونم چی ازش باقی مونده! به هر حال تبریك به راما قویدل و تیم سازنده.»
«چاقی» وضعیت بهتری نسبت به دو فیلم دیگر داشته و در دو روز نخستی كه روی پرده رفته، ۱۶ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان فروش داشته است. فیلم «چاقی»

1398/06/08
11:12:38
5.0 / 5
4371
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی