انتشار چند كتاب جدید برای كودكان

انتشار چند كتاب جدید برای كودكان كاركادو: ترجمه كتاب های «هیچ كس را در دنیا به اندازه تو دوست ندارم»، «بردن سیرك به كتابخانه؟ هرگز!»، «بردن تمساح به مدرسه؟ هرگز!» و «بردن پیانو به ساحل؟ هرگز» برای كودكان منتشر گردید.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، كتاب «هیچ كس را در دنیا به اندازه تو دوست ندارم» نوشته یوتا لانگرویتر با ترجمه معصومه نفیسی و تصویرگری اشتفانی داله در ۲۸ صفحه با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۱هزار تومان در واحد كودك و نوجوان انتشارات مبتكران انتشار یافته است.
در نوشته پشت جلد كتاب می خوانیم: برایدن خرگوشه دلش نمی خواهد اسباب بازی هایش را جمع وجور كند یا سبیل هایش را بشوید. برایدن فكر می كند زندگی كردن با دوستانش خیلی آسان تر است، برای همین تصمیم می گیرد تجربه اش كند.
اما به هر خانه جدیدی كه سر می زند، با مشكل تازه ای روبه رو میگردد...همین طور كتاب های «بردن سیرك به كتابخانه؟ هرگز!»، «بردن تمساح به مدرسه؟ هرگز!» و «بردن پیانو به ساحل؟ هرگز!» نوشته الیز پارسلی با ترجمه سارا قربانی هركدام در ۳۶ صفحه مصور با شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۴ هزار تومان در نشر مورد اشاره به چاپ رسیده اند.
در معرفی «بردن سیرك به كتابخانه؟ هرگز!» عنوان شده است: اگر یك آگهی دیدی كه روی آن نوشته: «در كتابخانه، هر كاری دلت بخواهد می توانی انجام بدهی.» منظورش این نیست كه می توانی سیرك راه بیندازی!
اما مگنولیا مشكلی با برگزاری سیرك بزرگش ندارد. او مثل یك آكروبات باز برنامه اجرا می كند و خیلی خوش می گذراند و در ادامه برنامه اش، مثل یك گلوله توپ شلیك میگردد.
اما اگر برنامه شگفت انگیز و جذاب او مناسب كتابخانه نباشد، چی؟
این كتاب بامزه، راهنمایی است برای این كه چطور در كتابخانه همه كار انجام دهیم، ولی ساكت باشیم.
همین طور در معرفی «بردن تمساح به مدرسه؟ هرگز!» می خوانیم: اگر معلمت می گوید از طبیعت چیزی بیاور تا توی كلاس علوم نشان بدهی، منظورش این نیست كه یك تمساح به كلاس ببری!
اما مگنولیا دختر كوچولویی است كه دلش می خواهد كارهای شگفت انگیز انجام بدهد. او می خواهد با بردن تمساح به مدرسه همه را غافلگیر كند.
اما اگر تمساح او چیزی جز دردسر نباشد، چی؟ این كتاب بامزه، راهنمای آشنایی با چیزهایی است كه نباید با خودتان به مدرسه ببرید.
در معرفی«بردن پیانو به ساحل؟ هرگز!» باز آمده است: اگر مادرت می گوید وسایلت رو بردار برویم ساحل، منظورش قایق بادی، بشقاب پرنده یا بیلچه شن بازی است، نه پیانو!
اما مگنولیا دختر كوچولویی است كه رویای بزرگ، اراده قوی و یك پیانوی سنگین دارد.
بدترین اتفاقی كه امكان دارد بیفتد، چیست؟ گم شدن پیانو كه نیست؟ نه؟!
این كتاب بامزه، راهنمای آشنایی با وسایلی است كه نباید در تابستان با خودتان به ساحل ببرید.


1397/10/17
13:59:21
5.0 / 5
5041
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی