اعلام آمار تماشاگران تئاتر در هفته ی گذشته

اعلام آمار تماشاگران تئاتر در هفته ی گذشته كاركادو: با آخر نخستین فصل سال، تعداد تماشاگران تماشاخانه های تحت نظر اداره كل هنرهای نمایشی در هفته ی گذشته مشخص شد.


به گزارش كاركادو به نقل از روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی، مجموعه تئاتر شهر از ۱۰ اردیبهشت ماه میزبان نمایش «مالی سویینی» به كارگردانی «مرتضی میرمنتظمی» در سالن اصلی با گنجایش ۵۷۹ تماشاگر بود. این نمایش طی ۴۷ اجرا ۲۳۱۵۴ تماشاگر داشته است.
طبق آمار اعلام شده برای این نمایش ۸۳۷۱ بلیت تمام بها، ۱۰۱۷ بلیت نیم بها، ۱۱۷۴۶ بلیت تخفیف دار و ۲۰۱۸ بلیت میهمان عرضه شده است. مبلغ گیشه این نمایش ۱۰ میلیارد و ۲۴۵میلیون و ۴۸۰ هزار ریال ثبت شده است.
نمایش «دیر راهبان» به كارگردانی «كیومرث مرادی» هم كه از ۲۱ خرداد ماه در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر اجرای خویش را آغاز كرد طی ۱۱ اجرا كه تا اول تیر ماه داشته میزبان ۷۹۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۲۳۸ بلیت تمام بها، ۱۰۳ بلیت نیم بها و ۱۸۹ بلیت تخفیف دار، ۲۶۸ بلیت میهمان عرضه شده است. گنجایش تالار چهارسو ۱۲۲ صندلی است. در گیشه برای این نمایش مبلغ ۱۳۲ میلیون و ۲۱۰ هزار ریال ثبت شده است.
نمایش «تو مشغول مردنت بودی» به كارگردانی «مژگان خالقی» عنوان نمایشی است كه از ۲۷ خرداد ماه در سالن قشقایی اجرای خویش را شروع كرده است. این نمایش طی ۶ اجرایی كه پشت سر گذاشته ۳۱۸ تماشاگر داشته است. ۴۵ بلیت تمام بها، ۸۲ بلیت نیم بها، ۵۳ بلیت تخفیف دار و ۱۳۸ بلیت میهمان برای آن عرضه شده و در گیشه ۳۸ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال دارد. سالن قشقایی ۹۶ صندلی دارد.
اما در تالار سایه كه برای ۷۲ تماشاگر گنجایش دارد نمایش «تئاتر قجری» به كارگردانی «داریوش رعیت» روی صحنه است. این نمایش از ۲۳ خرداد ماه اجرای خویش را شروع كرده و طی ۹ اجرای میزبان ۲۶۷ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۴۷ بلیت تمام بها، ۱ بلیت نیم بها، ۹ بلیط تخفیف دار و ۲۱۰ بلیط میهمان عرضه شده و در گیشه ۱۶ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال دارد.
دیگر نمایش تالار سایه با عنوان «پلاس پلاس به توان دو» به كارگردانی «سینا شفیعی» هم از تاریخ ۲۳ خرداد ماه روی صحنه رفته و تابحال ۸ اجرا داشته است. این نمایش با ۳۹ بلیت تمام بها، ۲ بلیت نیم بها، ۶۵ بلیت تخفیف دار و ۱۳۱ بلیت میهمان میزبان ۲۳۷ تماشاگر بوده و رقم گیشه آن به ۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال رسیده است.
«تصادف قطار» عنوان نمایشی به كارگردانی «شقایق فتحی» است كه از ۲۱ خرداد ماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر اجرای خویش را شروع كرده و تا اول تیر ماه در ۱۴ اجرای خود میزبان ۴۹۱ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۹۸ بلیت تمام بها، ۲۴۰ بلیت تخفیف دار و ۱۵۳ بلیت میهمان عرضه شده و در گیشه ۳۸ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال برای آن ثبت شده است.
تالار هنر بعنوان سالن تخصصی تئاتر كودك و نوجوان در گزارشی تعداد تماشاگران دو نمایش «گرگ سیاه و زشت» و «بزك زنگوله پا» را اعلام نموده است. نمایش بزك زنگوله پا به كارگردانی شیرین كاشفی طی سه هفته اجرایی كه پشت سر گذاشته میزبان ۱۹۳۸ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۸۹۹ بلیت تمام بها، ۵۵۸ بلیت نیم بها و ۱۲۰ بلیت با تخفیف ۲۵ درصد و ۳۶۱ بلیت میهمان عرضه شده است. این نمایش در گیشه مبلغ ۲۲۶ میلیون و ۴۸۵ هزار ریال دارد.
نمایش «گرگ سیاه و زشت» به كارگردانی «ندا نوری» طی ۲ هفته اول اجرای خود میزبان ۱۱۳۰ تماشاگر بوده است. برای این نمایش ۳۱۳ بلیت تمام بها، ۳۳۶ بلیت نیم بها، ۹۵ بلیت با تخفیف ۲۰ درصد، ۲۷ بلیت با تخفیف ۲۵ درصد، ۴۰ بلیت با تخفیف ۳۰ درصد و ۳۱۹ بلیت میهمان عرضه شده كه در مجموع مبلغ ۱۱۰ میلیون و ۶۰۳ هزار ریال را شامل می گردد.
تماشاخانه سنگلج دیگر تالار نمایشی تهران است كه از ۲۰ خرداد میزبان نمایش «عكس خانوادگی» به كارگردانی «رضا بهرامی» شده است. این نمایش تا ۲۸ خرداد ماه و در نخستین هفته اجرای خود میزبان ۳۴۵ تماشاگر بوده است. ۶ بلیت تمام بها، ۲۱ بلیت نیم بها، ۵۳ بلیت تخفیف دار و ۲۶۵ بلیت میهمان برای این نمایش عرضه شده و در گیشه ۱۳ میلیون و ۹۵۰ هزار ریال دارد.
روابط عمومی اداره كل هنرهای نمایشی در نظر دارد آمار تماشاگران تماشاخانه های تحت مدیریت این اداره كل را به صورت هفتگی اعلام نماید.
1397/04/05
13:34:11
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: تئاتر , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی