نخستین دورهمی سیاستگذاران جشنواره فجر

نخستین دورهمی سیاستگذاران جشنواره فجر به گزارش کارکادو، نشست اعضای شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.


به گزارش کارکادو به نقل از ستاد خبری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دومین نشست شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور محمد خراسانی زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری این رویداد هنری، امیر عبدالحسینی، دبیرکل جشنواره شانزدهم، جعفر واحدی، رئیس موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اعضای این شورا شامل استادان و هنرمندانی چون مصطفی گودرزی، سید عباس میرهاشمی، مسعود نجابتی، منیژه آرمین، احمد عبدالرضایی، بهمن عبدی، زهرا رهبرنیا، نادر قشقایی، محمدرضا دوست محمدی و لیلا عباسی در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.

در این جلسه که با مبحث تدوین فراخوان شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر برگزار شده بود، اعضای شورا به بیان نکات و نظرات خود در رابطه با فراخوان جشنواره شانزدهم و برگزاری شایسته این رویداد هنری پرداختند.

افزوده شدن رشته های هنری، بهره مندی از ظرفیت دانشگاهی، در نظر گرفتن شیوه های عرضه آثار تجسمی در روزگار معاصر، توجه به مباحث اقتصاد صنایع خلاق فرهنگی و بررسی امکانات نمایشگاهی در تهران و مراکز استانی، همچون مواردی بود که در این نشست مورد تبادل نظر قرار گرفت.

در انتها این نشست، احکام مسئولیت امیر عبدالحسینی، دبیرکل جشنواره شانزدهم و سایر اعضای شورای سیاستگذاری این رویداد هنری از جانب محمد خراسانی زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آنها اهدا شد.
این اولین نشست رسمی اعضای شورای سیاستگذاری با مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری این رویداد هنری بعد از جلسه انتصاب اعضا و دبیرکل جشنواره است.
شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به همت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، موزه هنرهای معاصر تهران و مراکز معتبر هنری کشور، زمستان سالجاری برگزار می گردد.
منبع:

1402/06/29
09:16:11
5.0 / 5
242
تگهای خبر: اهدا , جشن , جشنواره , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی