بخش دوم تندیس های فوتبالی

زشت ترین مجسمه ها از فوتبالیست ها

زشت ترین مجسمه ها از فوتبالیست ها به گزارش کارکادو، فوتبالیست بودن کار آسانی نیست و بنابراین آنها که موفق می شوند این راه را با موفقیت و سربلندی به پایان برسانند، معمولا به روش های مختلف تقدیر و به یک قهرمان ملی تبدیل می شوند. در این میان اما هیچ شکلی از قدردانی، خاص تر از جاودانه شدن نیست. تعداد بسیار کمی از بازیکنان افتخار آنرا دارند که تندیسی از آنها ساخته شود اما افرادی که از این شانس بهره مند می شوند، نمی توانند چیزی بهتر از آنرا در رویاهایشان تصور کنند. با این همه همین خوش شانسی به سادگی و با کمی اشتباه می تواند به هولناک ترین کابوس عمرشان بدل شود!


ساخت اثر هنری برای جاودانه کردن فوتبالیست ها، سبب افتخار است اما مجسمه هایی که برای آنها ایجاد می شود، همیشه آن طور که برنامه ریزی شده است پیش نمی رود. در واقع، بازیکنان زیادی در دنیا هستند که مجسمه هایشان آنقدر بد ساخته شده است که فقط میتوان آنرا یک فاجعه توصیف کرد.
ایسنا در ادامه گزارش نخست با مبحث «صحنه های مهم جام جهانی که مجسمه شدند»، این دفعه نگاهی دارد به پنج فوتبالیست معروف جهان با بدساخت ترین تندیس هایی که تاکنون تصور کرده اید؛ با این توضیح که این تصاویر به انتخاب سایت «اسپرت اسکیدا» در این گزارش گنجانده شده است.


مایکل اسین
عکسی از مایکل اسین در زمین فوتبال


منبع:

1401/08/28
10:07:51
5.0 / 5
228
تگهای خبر: اثر هنری , رمان , سایت , مجسمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی