پس از حملات سایبری اخیر؛

شركت های فناوری آمریكایی نیروی ویژه ضد باج افزار تشكیل دادند

شركت های فناوری آمریكایی نیروی ویژه ضد باج افزار تشكیل دادند برخی از شرکت های فناوری و امنیت سایبری در ایالات متحده یک نیروی ویژه برای مقابله با روند رو به رشد عرضه باج افزارها در آمریکا به وجود آورده اند.به گزارش کارکادو به نقل از انگجت، این گروه امیدوارند تا چارچوبی استاندارد برای پاسخگویی و واکنش در مقابل حملات فزاینده باج افزاری ایجاد کنند.
در سالهای اخیر حملات باج افزاری مشکلات زیادی برای نهادهای دولتی و خصوصی در آمریکا به وجود آورده اند و باج افزار نویسان با قفل کردن فایل های مهم و طرح درخواست دریافت پول در ازای رمزگشایی از فایل ها خسارت زیادی وارد کرده اند. ده ها بیمارستان، مدرسه، مؤسسه دولتی و خصوصی در ایالات متحده از این حملات زیان دیده اند و برای مقابله با این مشکل مایکروسافت، مک آفی و ۱۷ شرکت نرم افزاری و فناوری دیگر و نیز مؤسسات امنیتی و سازمان های غیرانتفاعی با یکدیگر متحد شده و یک نیروی ویژه مقابله با باج افزار تشکیل داده اند.
معمولاً گروه ها و مؤسسات امنیتی متفاوت برای مقابله با باج افزارها سفارش های متفاوت و متنوعی ارایه داده و این امر سبب سردرگمی می شود. ابداع استانداردی واحد برای واکنش به این حملات می تواند این مشکل را نیز کم کند.
گروه مورد اشاره واکنش های فعلی به باج افزارها را بررسی و ارزیابی می نماید و مشکلات آنها را می یابد و در نهایت یک نقشه راه برای تصمیم گیری دقیق دراین زمینه ارائه می دهد. مقرر است جزئیات بیشتر در مورد وظایف و برنامه های این گروه تازه تأسیس ظرف یک ماه آتی ارائه شود. فعالیت اجرائی این گروه از بهار شروع می شود.

1399/10/03
21:10:48
5.0 / 5
1062
تگهای خبر: ارزیابی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی