شهرام كرمی و سعید اسدی در پروژه چهار فصل تئاتر ایران

شهرام كرمی و سعید اسدی در پروژه چهار فصل تئاتر ایران به گزارش كاركادو هیات علمی «فصل پنجم» پروژه ی آموزشی چهارفصل تئاتر ایران ارائه شد.


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا طبق خبر رسیده، ایوب آقاخانی، مؤسس و مدیر پروژه ی جامع آموزشی نمایشنامه نویسی سراسری چهارفصل تئاتر ایران، هیات علمی «فصل پنجم» این پروژه را با عنوان «مدافعان سلامت» معرفی نمود.
«شهرام کرمی» و «سعید اسدی» اعضای هیات علمی این فصل به بررسی طرح های اولیه ی رسیده از سرتاسر کشور ـ به جز تهران ـ به دفتر مطالعات و پژوهش های مرکز هنرهای نمایشی حوزه ی هنری بعنوان دبیرخانه ی این پروژه خواهند پرداخت و با معرفی ایده های منتخب، صاحبان ایده ها فرآیند نگارش نسخه ی کامل نمایشنامه ی خویش را آغاز خواهند کرد تا بعد از آن به صورت حضوری و به میزبانی مرکز هنرهای نمایشی حوزه ی هنری مشاوره های نهایی را دریافت نمایند.
گفتنی است که هیات علمی فصل چهارم از دور نوین این پروژه، با عنوان «شهدای مقاومت» دو اثر منتخب نهایی خویش را با نامهای «ایرج» نوشته ی محمدعلی دستان از استان فارس (به صورت قطعی) و «درد مدام» نوشته ی زهرا محمودی از استان قم (به صورت مشروط) به انتشارات سوره ی مهر معرفی کردند تا در صورت توافق های اصولی به دست چاپ سپرده شوند.
منبع:

1399/09/02
20:14:47
5.0 / 5
1258
تگهای خبر: تئاتر , نمایشنامه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی