نظر نرگس آبیار درباره اكران آنلاین خروج حاتمی كیا

نظر نرگس آبیار درباره اكران آنلاین خروج حاتمی كیا به گزارش كاركادو نرگس آبیار با تقدیر از اقدام برای اكران آنلاین فیلم «خروج» اظهار داشت: این كار سبب تغییراتی در نمایش فیلم ها در ایران می شود.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، این فیلمساز درباره اكران آنلاین فیلم «خروج» اظهار داشت: معتقدم ابراهیم حاتمی كیا این شجاعت را داشته كه در حوزه نمایش آنلاین آثار پیشگام باشد و در شرایط فعلی اثرش را وارد چرخه نمایش آنلاین كند و كار این كارگردان بسیار قابل ستایش است؛ چون كه ما می بایست به شكلی به سمت این مسیر حركت می كردیم.
وی ادامه داد: بطور قطع وقتی یك اثر فرهنگی تولید می شود چه بهتر كه بتوانیم شرایطی را مهیا نماییم كه در زمان مناسب مخاطب از آن بهره مند شود و ازاین رو نمایش آنلاین «خروج» را اتفاق مباركی می دانم.
كارگردان «شبی كه ماه كامل شد» خاطرنشان كرد: همیشه تاكید داشته ام كه نمایش فیلم ها در سالن های سینما از آنجایی كه سبب می شود همه مخاطبان در یك زمان در تماشای فیلم سهیم باشند، بطور قطع ارزش خاص به خودش را دارد، اما اكران آنلاین سبب می شود تا مخاطب بتواند در زمان مناسب به فیلم دسترسی داشته باشد.
آبیار با اشاره به اینكه در اكران آنلاین اعضای یك خانواده می توانند در كنار هم به تماشای اثر بنشینند، اظهار داشت: طبیعتا نمایش آنلاین «خروج» قدم بزرگی در این راه به حساب می آید و معتقدم با عنایت به اتفاقات رخ داده و انتشار كرونا خیلی از خصوصیت های فرهنگی و رفتاری ما در آینده و در مقایسه با دوران قبل از كرونا گرفتار تغییر خواهد شد، بنابراین بطور قطع نمایش آنلاین این فیلم سبب ایجاد تغییراتی در نمایش فیلم ها در ایران خواهد شد.
وی با تقدیر باردیگر از كارگردان فیلم «خروج» تصریح كرد: ما از این پس خواه و ناخواه به سمت اكران آنلاین فیلم ها حركت خواهیم كرد.1399/01/24
14:42:35
5.0 / 5
2835
تگهای خبر: سینما , فرهنگ , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی