علیرغم محدودیت در برخی شبكه ها؛

پیام های پشتیبانی از شهید قاسم سلیمانی توئیتر و اینستاگرام را پر كرد

پیام های پشتیبانی از شهید قاسم سلیمانی توئیتر و اینستاگرام را پر كرد كاركادو: باوجود خباثت و شیطنت مدیران توئیتر و اینستاگرام، انبوهی از پیام های ایرانیان از سراسر جهان برای پشتیبانی از سردار شهید قاسم سلیمانی در شبكه های اجتماعی مذكور انتشار یافته است.به گزارش كاركادو به نقل از یاهونیوز، ده ها هزار پیام در پشتیبانی از سردار شهید قاسم سلیمانی همراه با تصاویری از ایشان در اینستاگرام و توئیتر انتشار یافته است. این در حالیست كه بعضی از این شبكه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام با سرعت فراوان برای حذف این نوع مطالب تلاش می كنند.
یاهو نیوز انتشار گسترده تصاویر سردار شهید قاسم سلیمانی را تبلیغات هماهنگ شده توصیف كرده و افزوده كه بیشتر از ۲۱ هزار پست اینستاگرامی با هشتگ انتقام سخت یا hardrevenge هم روز جمعه در اینستاگرام انتشار یافته است. همین طور ۷۰۰۰ حساب كاربری در توئیتر هم مطالب زیادی را تنها دراین زمینه منتشر نموده اند.
علاوه بر تصاویر سردار شهید قاسم سلیمانی، ایرانیان تصاویری از تابوت های سربازان آمریكایی را هم منتشر نموده اند. همچون دیگر ابتكارهای ایرانیان بازنشر تصاویری از فرماندهان نظامی ارشد ارتش تروریست آمریكاست كه بر روی چهره های آنها عبارت بزودی به سراغتان می آییم درج شده است.

لی فاستر از مؤسسه امنیتی فایرآی در این مورد ادعا كرده است: تنها ۲۵۰ حساب كاربری پس از ترور قاسم سلیمانی در اینستاگرام به وجود آمده و البته حساب های كاربری زیادی نیز پس از تشدید تنش بین ایران و امریكا در شبكه های اجتماعی به وجود آمده اند و می توان انتظار داشت كه تلاش ایران برای تأثیرگذاری بر افكار عمومی در ایام آینده و همزمان با وقوع تحولات سیاسی افزایش یابد.
وی افزوده است: بطور كلی كوشش های ایران برای تأثیرگذاری بر افكار عمومی از نظر جغرافیایی گسترده تر از كشورهایی مانند روسیه است و آنها مخاطبانی از سراسر جهان دارند. خیلی از توئیت های ایرانیان كه روز جمعه بارها بازنشر شده اند، به زبان انگلیسی هستند و باهدف انتقال پیام به مخاطبان انگلیسی زبان نوشته شده اند.


منبع:

1398/10/14
13:22:52
5.0 / 5
4219
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی