دبیر بخش ویژه جشنواره شعر فجر انتخاب شد

دبیر بخش ویژه جشنواره شعر فجر انتخاب شد به گزارش كاركادو غلامرضا طریقی، دبیر بخش ویژه جشنواره شعر فجر شد، همه شاعرانی كه به زبان فارسی شعر می سرایند و متولد سال ۱۳۷۳ خورشیدی به بعد هستند، فرصت دارند با عرضه آثارشان در این رویداد شركت نمایند.


به گزارش كاركادو به نقل از خبر آنلاین، محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با صدور حكمی، غلامرضا طریقی را بعنوان دبیر بخش ویژه چهاردهمین جشنواره شعر فجر منصوب نمود. متن این حكم به شرح زیر است: «با عنایت به تجارب ارزشمند جناب عالی در زمینه شعر و ادبیات فارسی، به باعث این حكم بعنوان دبیر بخش ویژه چهاردهمین جشنواره بین المللی شعر فجر منصوب می شوید.
امید است با عنایت به توفیق علمی و اجرایی پایگاه نقد شعر در زمینه جذب و ارتقاء سطح دانش شعری جوانان، وظایق مندرج در آئین نامه چهاردهمین جشنواره بین المللی شعر فجر را مطمح نظر قرار داده و اسباب بالندگی قریحه شاعران جوان را فراهم سازید.» چندی قبل دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی شعر فجر، فراخوان بخش ویژه برای شاعران زیر ۲۵ سال را منتشر نمود. همه شاعرانی كه به زبان فارسی شعر می سرایند و متولد سال ۱۳۷۳ خورشیدی به بعد هستند، فرصت دارند با عرضه آثارشان در این رویداد بین المللی شركت نمایند. شاعران جوان تا ۱۵ دی ۱۳۹۸ فرصت دارند اشعار خویش را در دو مبحث «آزاد» و «برخوانِ فارسی» به دبیرخانه این رویداد ادبی ارسال نمایند. ۵۷۵۷

1398/10/08
20:08:05
5.0 / 5
4176
تگهای خبر: ادبیات , تولد , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی