وحشت تماشاگران در سالن نمایش جوكر

وحشت تماشاگران در سالن نمایش جوكر كاركادو: نمایش فیلم «جوكر» در سینما گرند رِكس پاریس با فریاد زدن فردی مختل شد و تماشاگران وحشت زده به سمت درهای خروجی هجوم بردند.


به گزارش كاركادو به نقل از هالیوود ریپورتر، برمبنای اعلام رئیس سینما گرند رِكس پاریس، هدف این فرد از فریاد «الله اكبر» در سالن نمایش فیلم «جوكر» ایجاد ترس و وحشت در حاضران در سالن و سرقت كیف، موبایل و دیگر لوازم شخصی آنها بوده است.
طبق اخباری كه نخستین بار در روزنامه فرانسوی «پاریزین» انتشار یافته است مخاطبان سئانس ساعت ۹: ۳۰ یكشنبه شب فیلم «جوكر» در میانه های نمایش فیلم متوجه مردی ۳۴ ساله شدند كه در صورتیكه روی صندلی خود نشسته بود می گفت «این سیاسی است» و زمانی كه بعضی از تماشاگران برای ساكت كردن او تلاش كردند این مرد ایستاده، فریاد «الله اكبر» سر داده و آغاز به صحبت كردن به زبان عربی كرده است. در این هنگام بعضی از تماشاگران آغاز به دویدن به سمت درهای خروجی كردند كه این مساله سبب ایجاد ترس و وحشت فراوانی در بین تماشاگران و هجوم آنها شده است.
فرد متهم نیز در صورتیكه قصد فرار داشته در نزدیكی سالن نمایش توسط پلیس پاریس بازداشت شده است.
رئیس این سینما همین طور عنوان كرده كه در زمان وقوع این ماجرا حدود ۲۰۰ نفر در سالن نمایش حضور داشتند و بعد از تخلیه كامل سالن تیم های جست وجو و خنثای بمب در محل حاضر شدند اما هیچ اسلحه و مواد منفجره ای كشف نشد.
سینمای تاریخی گرند رِكس پاریس در سال ۱۹۳۲ راه اندازی شد و گفته می شود دارای بزرگترین سالن سینمای اروپاست و ظرفیت سالن اصلی آن به ۲۳۰۰ نفر می رسد.
فیلم «جوكر» ساخته «تاد فیلیپس» و با بازی «واكین فینیكس» در نقش اصلی از سه هفته پیش در فرانسه اكران شده و تابحال ۳.۵ میلیون نفر مخاطب داشته است.

منبع:

1398/08/08
18:46:52
5.0 / 5
4629
تگهای خبر: تاریخی , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی