اجبار شهرداری تهران به پیگیری طرحی برای خدمات مجانی حمل و نقل عمومی جانبازان و خانواده هایشان

اجبار شهرداری تهران به پیگیری طرحی برای خدمات مجانی حمل و نقل عمومی جانبازان و خانواده هایشان به گزارش كاركادو اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اكثریت آراء به طرح اجبار شهرداری تهران به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه به منظور تامین خدمات مجانی حمل و نقل عمومی و مراكز فرهنگی عمومی به جانبازان زیر ۲۵ درصد و كلیه رزمندگان، آزادگان، همسران و فرزندان آنها رای مثبت دادند.به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، در یكصد و شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران طرح اجبار شهرداری به پیگیری از دولت برای تخصیص ردیف بودجه به منظور خدمات مجانی حمل و نقل عمومی به جانبازان زیر ۲۵ درصد در دستور كار شورای شهر تهران بود كه در همین زمینه محسن پورسید آقایی - معاون حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران - ضمن قدردانی از كمیسیون حمل و نقل برای عرضه این طرح اظهار داشت: خیلی از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران به ما رجوع می كردند و اعلام می كردند كه قانون این مورد را تعیین كرده ولی ما از بلیت مجانی استفاده نمی نماییم. بر همین مبنا نیاز است كه دولت این ردیف بودجه را پیش بینی نماید و ما این مورد را پیگیری خواهیم كرد.

وی اضافه كرد: ظرف یك سال قبل و در سال ۹۷ بیشتر از ۵۵ میلیارد تومان تخفیفاتی كه به اقشار خاص عرضه می شد از محل درآمدهای مترو و اتوبوسرانی هزینه كرده ایم بدون این كه محلی برای بازپرداخت این هزینه ها وجود داشته باشد. این اقدام از جانب شورا و شهرداری تهران برای اقشار خاص انجام شده است.

پورسیدآقایی تصریح كرد: اگر دولت ردیفی برای این مورد تخصیص دهد بطور قطع این خدمات افزوده می شود و می توانیم خدمات با كیفیت بهتری عرضه نماییم.

در ادامه این جلسه امینی - نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران - كه در غیاب محسن هاشمی از نیمه این جلسه ریاست شورا را بر عهده داشت، اظهار داشت: كمیسیون حمل و نقل و ترافیك شورای اسلامی شهر تهران و معاونت حمل و نقل شهرداری تران بر سر این مورد موافق هستند.

در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اكثریت آراء این طرح را به تصویب رساندن.

به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، صدر اعظم نوری - عضو شورای شهر تهران - در ادامه تصویب این طرح پیشنهاد كرد: شهرداری تهران مكلف شود در گزارشی كلیه مطالبات خود از دولت را به صورت دقیق عرضه كند.
1398/07/09
14:36:34
5.0 / 5
4243
تگهای خبر: خدمات , فرهنگ , كیفیت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی