مسعود ده نمكی برای اخراجی ها و رسوایی چقدر دستمزد گرفت؟

مسعود ده نمكی برای اخراجی ها و رسوایی چقدر دستمزد گرفت؟ به گزارش كاركادو كارگردان سه گانه «اخراجی ها» دستمزد خود در فیلم هایش را شفاف سازی كرد.


به گزارش كاركادو به نقل از خبر آنلاین، مسعود ده نمكی با ساخت مستند وارد حوزه تصویر شد. وی در پاسخ به این سؤال كه بودجه فیلم هایش را از كجا می آورد، می خندد و می گوید: «خودم هم نمی دانم» و بعد در جهت شفاف سازی در این زمینه می گوید: «در مورد فیلم های من كه همه می دانند. واقعا «فقر و فحشا» را با یك دوربین هندی كم ساختم. هیچی هم خرج نكردم. ولی «اخراجی ها۱» آقای كاسه ساز سرمایه گذارش بود.» ایشان در ادامه می گوید: «۵۰۰ میلیون خرج ساخت «اخراجی ها۱» شد، دوونیم میلیارد فروخت و ۳۰ تومان درآمد خودم بود برای حدود یك سال و نیم كار. «اخراجی ها۲» هم یك ونیم میلیارد خرجش بود و هشت ونیم میلیارد فروخت. دستمزد من ۷۰ تومان بود. در «رسوایی۱» ۱۰درصد فیلم را سهیم بودم كه فكر می كنم حدود ۲۰۰ تومان شد.»
ده نمكی كه آخرین فیلمش «زندانی ها» را با همكاری سازمان اوج ساخته همینطور توضیح داد: «وقتی می گویم می خواهم فیلم بسازم، از یك سال قبلش بخش های خصوصی می آیند ۴۰۰، ۵۰۰تومان ویدئوش را می خرند. بیست، سی درصد فیلم را می خرند یا بیشتر از ۵۰ درصد فیلم را می خرند و من با آن پول فیلم را می سازم.»

مشروح این گفتگو را (برای پروژه های بزرگ جنگی سراغ من نمی آیند) بخوانید. ۲۵۸۲۵۸

1398/07/08
14:26:09
5.0 / 5
4350
تگهای خبر: تصویر , دوربین , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی