صیاد شیرازی پیوند دهنده ارتش با حركت های انقلابی بود

صیاد شیرازی پیوند دهنده ارتش با حركت های انقلابی بود به گزارش كاركادو فرمانده قرارگاه عملیاتی لشكر ۸۴ به ارتباط معنوی شهید صیاد شیرازی با علما اشاره نمود و اظهار داشت: صیاد دل ها پیونددهنده ارتش با حركت های انقلابی بود.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، مراد خوش كنار در مراسم بزرگداشت مقام شهید صیاد شیرازی، ضمن محكوم كردن اقدام آمریكا ضد سپاه پاسداران و اعلام حمایت ارتش از سبزپوشان راست قامت سپاه، اظهار نمود: برخورداری از نهضت عاشورایی ما را در راه سعادت قرار می دهد.

وی شهدا را الگوهای جاودانه الهی دانست كه آزمون سختی را پشت سر گذاشتند و با ذكر این مطلب كه امام حسین (ع) الگوی كامل ایثار و شهادت است، افزود: اهتمام و تاسی شهدا به سرمشق های كربلا نمونه ای از فرهنگ عاشوراست.

خوش كنار، شهید صیاد شیرازی را مجاهدی صدیق و وفادار به ولایت دانست و اضافه كرد: برپایه آیات قرآن شهدا بر عهد و پیمان خود در پشتیبانی از ولایت وفا كردند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۴ با تاكید بر اینكه خدمات شایسته شهید صیاد شیرازی در انقلاب بر كسی پوشیده نیست، خاطرنشان كرد: رابطه معنوی ایشان با علما همواره برقرار بود و صیاد دل ها سبب پیوند بدنه ارتش با حركت های انقلابی بود.

وی با ذكر این مطلب كه در طول هشت سال دفاع مقدس صیاد شیرازی با تدابیر خاص و تشكیل قرارگاه های عملیاتی مشترك بین ارتش و سپاه باعث هم افزایی نیروهای مسلح شد، افزود: صیاد شیرازی نماد وحدت و وفاداری به ولایت بود تا جایی كه ایشان مورد تأیید فرماندهی كل قوا بود.

خوش كنار با اشاره به این كه هدایت شهید صیاد شیرازی در عملیات مرصاد چنان ضربه ای به پیكر منفور منافقین زد كه درس عبرتی برای دشمنان شد كه هیچ گاه اجازه تعدی به كشور را ندهند، خاطرنشان كرد: منافقان از ایثار و ولایت مداری شهید صیاد شیرازی كینه به دل داشتند و سرانجام او را به شهادت رساندند.1398/01/21
14:51:12
5.0 / 5
5260
تگهای خبر: آزمون , خدمات , رمان , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی