معاون مطبوعاتی:

توجه به نیروهای بومی و شایسته سالاری از سیاست های اصلی ارشاد است

توجه به نیروهای بومی و شایسته سالاری از سیاست های اصلی ارشاد است به گزارش كاركادو معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: استان كردستان به علت پیشینه فرهنگی عمیقی كه دارد می تواند یكی از پیشران های توسعه فرهنگی در كشور باشد.


به گرارش ایسنا، حسین انتظامی امروز چهارشنبه در آیین تقدیر و معارفه مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كردستان كه در مجتمع فجر سنندج برگزار شد، اظهار نمود: ظرفیت ها و شایستگی استان كردستان بیش از آن چیزی است كه هم اكنون دیده می گردد.
وی اضافه كرد: توسعه و پیشرفت كشور جز در سایه توسعه مناطق فراهم نمی شود و باید نگاه تمركززدایی داشته باشیم.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با اشاره به اینكه فرهنگ پیشران توسعه است، عنوان كرد: هزینه در حوزه فرهنگی، كاهش هزینه در سایر حوزه ها را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه ضمن تبریك به جلال قلعه شاخانی، برای عهده دار شدن مدیریت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كردستان، اظهار داشت: طی سه چهار سال قبل هم خدمات ارزشمند ای در بخش فرهنگ و هنر استان صورت گرفته است كه از حجت الاسلام جعفری مدیركل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تشكر می كنیم.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد خاطرنشان كرد: توجه به نیروهای بومی و شایسته سالاری از جمله سیاست های اصلی وزارت ارشاد است.

وی بیان كرد: یكی از اتفاقات خوبی كه در دولت دوازدهم صورت گرفت این بود كه چند نفر از معاونان و وزرا به جای همدیگر جابه جا شدند كه این هم به ثبات مدیریتی كمك كرده و هم از صدمه های مدیریتی جلوگیری می كند.

انتظامی با اشاره به اینكه گرایش وزارت خانه توجه به نیروهای داخلی است، عنوان كرد: در استان كردستان هم همین مساله صورت گرفت و معاون جای مدیركل فرهنگ و ارشاد را گرفت.

وی بیان كرد: استان كردستان به علت پیشینه فرهنگی عمیقی كه دارد می تواند یكی از پیشران های توسعه فرهنگی در كشور باشد.

معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تصریح كرد: اگر به تنوع فرهنگی در كشور توجه داشته باشیم به انسجام ملی، منافع ملی و امنیت ما كمك خواهد شد.

 

1396/08/17
18:37:42
5.0 / 5
5030
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی