مدیركل آفرینش های ادبی و هنری كانون منصوب گردید

مدیركل آفرینش های ادبی و هنری كانون منصوب گردید كاركادو: مدیرعامل كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان حكم سرپرستی سودابه امینی را به مدیركلی آفرینش های ادبی و هنری كانون ارتقا داد.


به گزارش كاركادو به نقل از اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل كانون، حكم انتصاب مدیركل جدید به پیشنهاد معاون فرهنگی به امضای فاضل نظری مدیرعامل كانون رسیده است.
در این حكم آمده است: صیانت و تعالی هنر و ادبیات بعنوان یك سرمایه ملی و یك میراث معنوی علاوه بر این كه یك ماموریت سازمانی بخشی در كانون است، یك وظیفه ملی و اجتماعی هم بشمار می رود. به این معنا كوشش برای پرورش استعدادهای آینده سازان ایران اسلامی در حوزه هنر و ادبیات به منزله نگهداشت و توسعه یك ثروت ملی است.
مدیرعامل در انتها ابراز امیدواری كرده است كه با همت مجدانه و تلاش عالمانه مدیركل جدید و مجموعه ذیربط از رهگذر برنامه ریزی دقیق و هدفمند و با نگاه خاص به حوزه هنر و ادبیات نوجوان در راه تحقق اهداف كانون قدم های موثری برداشته شود.
سودابه امینی نویسنده و شاعر، اسفند سال ۱۳۹۶ بعنوان سرپرست اداره كل آفرینش های ادبی و هنری كانون منصوب شده بود.
او طی سال های خدمت طولانی در كانون، مدت هفت سال بعنوان مربی ادبی در كانون استان تهران فعالیت كرد و بعد از آن به مدت هشت سال كارشناس مسوول آفرینش های ادبی كانون استان تهران و طراح و مجری انجمن های ادبی كانون از سال ۷۵ تا ۸۳ بود.
این شاعر در ادامه به مدت ۱۱ سال كارشناس مسوولی معاونت فرهنگی و بعد از آن كارشناس مسوولی آفرینش های ادبی و هنری و داوری جشنواره های بین المللی قصه گویی كانون را در كارنامه خود ثبت نمود.



1397/04/06
15:07:14
5.0 / 5
4808
تگهای خبر: ادبیات , جوان , فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی