جشن امضای رمان برگزار می گردد

جشن امضای رمان برگزار می گردد به گزارش كاركادو جشن امضای چهار رمان از مجموعه «رمان ژانر» برگزار خواهد گردید.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، جشن امضای رمان های «مرداد دیوانه» نوشته محمدحسن شهسواری در ژانر تریلر جنایی، «جمجمه جوان» نوشته لیلا زارع در ژانر معمایی، «خاك آدم پوش» نوشته ضحی كاظمی در ژانر فانتزی حماسی و «كاج ها وارونه اند» نوشته سامان نورایی در ژانر تریلر روانشناسانه از مجموعه «رمان ژانر» منتشرشده در نشر هیلا با دبیری محمدحسن شهسواری، روز یكشنبه ۲۶ شهریورماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در شهر كتاب دانشگاه برگزار می شود. شهر كتاب دانشگاه در خیابان انقلاب، خیابان قدس، نبش بزرگمهر قرار داد.
رمان «مرداد دیوانه» نوشته محمدحسن شهسواری در ژانر تریلر جنایی، در ۳۰۳ صفحه با شمارگان ۹۹۰ نسخه و قیمت ۱۸هزار تومان عرضه شده است.
در معرفی مجموعه «رمان ژانر» عنوان شده است: هیچ نویسنده ای به اندازه ژانرنویس با شهرزاد دیوانه احساس همذات پنداری نمی كند. ژانرنویس مخاطب را بر سریر پادشاهی می نشاند و هدفی جز تسخیر عمیق و تمام قلب و ذهن او ندارد؛ همچون شهرزاد، كه اگر هر شب نمی توانست پادشاه را پای نقل خود نگه دارد، هستی خود را از دست می داد. هدف مجموعه رمان ژانر نشر هیلا احترام به احساس، شعور و سلیقه فرهیخته نسل جدید مخاطبان ایرانی است.
همچنین در نوشته پشت جلد كتاب «مرداد دیوانه» می خوانیم: محمدحسن شهسواری در «مرداد دیوانه» سعی كرده است از همه ظرفیت های ژانر تریلر جنایی، همچون پیچ های ناگهانی در داستان، تنش و تعلیق، افزودن به ریتم اتفاق ها، رازگشایی گذشته شخصیت هایی زخم خورده و تنها، دیالوگ های زهردار، تأكید بر زوایای پنهان شهر و زن شهرآشوب، برای جذاب كردن رمانش استفاده كند. در «مرداد دیوانه» مردی برای گرفتن انتقام، می خواهد شهر را به هم بریزد.
همچنین«خاك آدم پوش» نوشته ضحی كاظمی در ۲۷۸ صفحه، با شمارگان ۹۹۰ نسخه و قیمت ۱۷ هزار تومان منتشر شده است.
در نوشته پشت جلد كتاب می خوانیم: ضحی كاظمی در رمان فانتزی «خاك آدم پوش» شما را همراه با قهرمانانش به سه هزار سال قبل و حكومت عیلامیان می برد تا به مفهوم نامیرایی كه هیچ گاه دست از سر بشر برنخواهد داشت، بپردازد. او با تحقیقات گسترده، در جذاب كردن فضای نیمه تاریخی نیمه فانتزی اثرش موفق عمل كرده است.
دیگر كتاب تازه منتشرشده از مجموعه «رمان ژانر»، رمان «جمجمه جوان» نوشته لاله زارع در ۱۳۵ صفحه با شمارگان ۹۹۰ نسخه و قیمت ۹هزار تومان است.
در نوشته پشت جلد كتاب عنوان شده است: لاله زارع در رمان جنایی معمایی«جمجمه جوان» یك سروان نیروی انتظامی به نام روزبه افشار را قهرمان خود قرار داده است كه با پرونده قتلی روبه رو می شود. او در رمان های بعدی اش، با این امید كه یك پلیس جذاب ایرانی به ادبیات ما بیفزاید، به سایر پرونده های این پلیس ساكت و تنها خواهد پرداخت. «جمجمه جوان» این نوید را می دهد.
رمان «كاج ها وارونه اند» نوشته سامان نورایی نیز در ۳۰۳ صفحه با شمارگان ۹۹۰ نسخه و قیمت ۱۸هزار تومان عرضه شده است.
در نوشته پشت جلد كتاب می خوانیم: سامان نورایی در رمان تریلر روان شناسانه «كاج ها وارونه اند» شما را به انگلستان درگیر جنگ جهانی دوم می برد. قتلی صورت گرفته و جوانی ایرانی كه در پی مأموریتی فرهنگی است، درگیر ماجرا می شود. نویسنده به خوبی توانسته است از امكانات ژانر گوتیك نیز در رمان خود استفاده كند و سایه گناه آلود گذشته قهرمانان را تا امروز رمان بیفكند.
 

1396/06/20
15:34:25
5.0 / 5
5095
تگهای خبر: جشن , رمان , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی