چکش حراج بر نقد فراستی

چکش حراج بر نقد فراستی به گزارش کارکادو «جناب فراستی عزیز همیشه فرموده بودید غیرمتخصص ها دمار از روزگار سینمای ما درآورده اند. حالا ظاهرا عنان تجسمی دست کمدین و منتقد سینما و رجل سیاسی افتاده است!»


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، جملات بالا بخشی از نوشته ای است که یکی از گالری ها در انتقادی به سخنان مسعود فراستی درباره حراج تهران، در صفحه اینستاگرام خود منتشر نموده است.
مدتی است که در فضای مجازی اظهارنظری از یک منتقد سینما را در چارچوب ویدئو می بینیم که با اطمینان از رویدادی فرهنگی هنری سخن می گوید و انتقاد می کند.
گالری هما در همین راستا به این سخنان واکنش نشان داده و چنین نوشته است: «جناب فراستی عزیز، همیشه فرموده بودید غیرمتخصص ها دمار از روزگار سینمای ما درآورده اند. حالا ظاهرا عنان تجسمی دست کمدین و منتقد سینما و رجل سیاسی افتاده!
بیشتر ما اهالی تجسمی درباره ی شفافیت اقتصادی حراج ها و معاملات و تراکنش های این سال ها حساس و پرسشگر هستیم منتها همه ی پول حراج تهران و امثالهم به قدر یک فیلم داستانی سفارشی خرج و برج ندارد، تازه اگر داشته باشد خرجش مستقیم از سوبسید دولتی نیست؛ علاوه بر این که آن تریبون که تلویزیون سال ها به شما عطا کرده اند ده ها هزار برابر کل پول در گردش هنر بودجه می خواهد و می دانم که در دانایی شما تردیدی نیست. برادر بزرگ تر، قصد نصیحت به خودمان است که یک سوزن به خودمان بزنیم هرچه خواستیم به دیگران.
در ضمن کار تناولی در این حراج اصلا هیچ نبود، حداقل یک مرتبه نگاه می کردید، البته گفته بودید شما ندیده نقد می فرمایید.»

منبع:

1400/11/04
10:30:32
5.0 / 5
313
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی