ظرفیت بلیت فروشی سینماها زیاد می شود؟

ظرفیت بلیت فروشی سینماها زیاد می شود؟ کارکادو: رییس سازمان سینمایی از پیگیری جدی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا برای افزایش سهم مخاطبان و بلیت فروشی سالن های سینما آگاهی داد.


به گزارش کارکادو به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی با اشاره به استقبال خوب مخاطبان از فیلم های روی پرده و افزایش ظرفیت خیلی از مشاغل و صنوف و با اشاره به مطالبه خانواده سینِما و مردم، اظهار داشت: خیلی از مردم، مدیران سالن های سینما و صنوف تقاضا کردند تا باتوجه به فروکش کردن کرونا در پی واکسیناسیون سراسری و پیرو استقبال مردم و خانواده ها از فیلم ها در ایام اخیر شرایطی فراهم گردد تا محدودیت سقف ظرفیت 50 درصدی برای بلیت فروشی در سالن های سینما برداشته شود و سینماداران بتوانند از همه ظرفیت خود استفاده کنند.
وی افزود: مدتی است که اغلب دورکاری ها به انتها رسیده و حتی دانش آموزان نیز بصورت پاره وقت به مدارس بازگشته اند و دانشگاه ها نیز از چندی دیگر پذیرای دانشجویان خواهند بود، سینماها از معدود اماکنی هستند که محدودیت ها در موردشان اعمال می شود.
بگفته وی در وضعیت فعلی خیلی از پروازها، رستوران ها، اتوبوس ها و … از 100 در صد ظرفیت هایشان استفاده می نمایند. طبیعی است مانند خیلی از مشاغل و کسب وکارها سینماداران هم حق خود بدانند که بتوانند برای ظرفیت کامل سالن بلیت بفروشند و جبران مافات روزهای گذشته را کنند. هم اکنون هر سالن سینما می تواند تنها 50درصد ظرفیتش بلیت بفروشد.
رییس سازمان سینمایی اظهار نمود: به دنبال درخواست و مطالبه خانواده سینِما و سینماداران و پخش کنندگان در حال گفت گو با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مذاکره با ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا درصورت امکان و مناسب بودن شرایط ظرفیت بلیت فروشی سالن های سینما با حفظ پروتکلهای بهداشتی افزایش پیدا کند.
وی ضمن ابراز امیدواری از تعامل و همکاری ستاد مقابله با کرونا دراین زمینه اظهار داشت: بدیهی است سینماها تابع پروتکلهای بهداشتی ستاد مقابله با کرونا خواهند بود و هر وقت تصمیم جدیدی اتخاذ شود بدان پایبند خواهند بود.
منبع:

1400/08/28
22:49:32
5.0 / 5
205
تگهای خبر: دانش , رمان , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی