كادوهایی برای یك زندگی آرام

كادوهایی برای یك زندگی آرام كاركادو: برای داشتن شادی های عاشقانه در كنار همسرتان خواندن این مطلب را از دست ندهید.


به حرف‌هایش گوش دهید. گوش دادن نه به این معنا كه درحال چك كردن ایمیل‌ سرتان را تكان دهید بلكه واقعا به حرف‌هایش گوش دهید. گوش دادن علاوه بر احترام گذاشتن نشان می‌دهد كه حرف‌های او برای‌تان جالب است و ارزش توجه‌تان را دارد.
 
 
هدایای با شكوه و حركت‌های بزرگ ناخوشایند نیستند. كسی نیست كه هر لحظه كادو گرفتن را دوست نداشته باشد، اما این مادیات نیستند كه ثابت می‌كنند تا چه اندازه به یكدیگر اهمیت می‌دهید و همان‌طور كه همه می‌گویند عمل كردن تاثیر بیشتری نسبت به حرف دارد.
 
 
برای خانم‌ها اهمیت هدیه دادن كمتر از انجام دادن یك سری كارهای كوچك و معمولی است. برای خانم‌ها پر مفهوم و معنی‌دار است كه شاید دیگران حتی به آن‌ها فكر یا روی‌شان برنامه‌ریزی نكنند. در حقیقت، حركت‌ها و رفتارهای ساده و دوست‌داشتنی برای خانم‌ها ارزشمندتر است؛ بنابراین، اگر می‌خواهید خانمی را تحت تاثیر قرار دهید این كارها را انجام دهید:
 
درباره‌ی روز او بپرسید
 
پرسیدن سوالی به سادگی «امروزت چطور بود؟» حتی كسل‌ترین خانم‌ها را نیز به وجد می‌آورد. به آن‌ها نشان دهید كه كارهای كوچك‌شان برای‌تان مهم است و دوست دارید بیشتر درباره‌ی آن‌ها بدانید.
 
در ماشین را برایش باز كنید
 
حتی اگر مدت زیادی از آشنایی‌تان می‌گذرد باز هم این رفتار مودبانه برای خانم‌ها تحسین برانگیز است.
 
به حرف‌هایش گوش دهید
 
گوش دادن نه به این معنا كه درحال چك كردن ایمیل‌تان سرتان را تكان دهید بلكه واقعا به حرف‌هایش گوش دهید. گوش دادن علاوه بر احترام گذاشتن نشان می‌دهد كه حرف‌هایش برای‌تان جالب است و ارزش توجه شما را دارد.
 
به او زنگ بزنید
 
امروزه، با اینكه ارتباط غیر پیامی خیلی كم شده، ولی گوشی را بردارید و با او تماس بگیرید. این؛ یعنی، می‌خواهید به جای صفحه‌ی پیام صدایش را بشنوید.
 
از او تعریف كنید
 
تعریف و تمجیدهای همیشگی برای یك خانم كسل كننده است، اما وقتی به چیزی كه در او دوست دارید مثل نحوه‌ی لباس پوشیدن یا یكی از ویژگی‌های جسمی اشاره می‌كنید برای آن‌ها بسیار لذت‌بخش است.
 
به یاد آوردن جزئیاتی از گفت‌وگویی قدیمی
 
وقتی نكته‌ی مهمی را كه قبلا گفته بود به زبان بیاورید به او نشان داده‌اید كه آن موقع حواس‌تان به صحبت‌هایش بوده است.
 
دستش را بگیرید
 
این نكته برای همه بدیهی و واضح است، اما گاهی اوقات این رفتار دوست داشتنی نادیده گرفته می‌شود. گرفتن دست‌ها برای خانم‌ها رفتاری محبت‌آمیز است و به او نشان می‌دهید كه از بودن كنارش افتخار می‌كنید.
 
پیام‌های دوست داشتنی و شیرین بفرستید
 
حتی فرستادن پیامی كوتاه و فوری مثل «امیدوارم روز خوبی داشته باشی» و «دلم برات تنگ شده» هم كافی است. با فرستادن این پیام‌ها به او نشان می‌دهید كه به فكرش هستید، باعث می‌شوید لبخند به لبانش بنشیند و این رفتار شما، كه لحظه‌ای را خارج از برنامه‌های‌تان به او اختصاص می‌دهید، برای او تحسین‌برانگیز و لذت‌بخش است.
 
مدام بگویید دوستت دارم
 
وقتی درست زمانی كه انتظارش را ندارد به او این جمله را بگویید تاثیر بیشتری در او دارد. این جمله را هر زمانی می‌توانید او بگویید؛ هنگام رانندگی، در سكوت، هنگام تماشای تلویزیون و…
1396/04/12
18:20:08
5.0 / 5
5661
تگهای خبر: كادو , هدیه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی