شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:

انتقاد از هولوكاست زندان دارد اما اهانت به پیامبر اسلام، آزادی بیان است؟!

انتقاد از هولوكاست زندان دارد اما اهانت به پیامبر اسلام، آزادی بیان است؟! به گزارش كاركادو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه با انتشار اطلاعیه ای، ضمن محكوم كردن اقدام نشریه طنز فرانسوی مقابل پیامبر اسلام(ص)، اشاره كرد: شگفتا كه جسارت به قرآن، آزادی بیان است ولی انتقاد از هولوكاست، زندان دارد!


به گزارش کارکادو به نقل از ایسنا، متن کامل بیانیه به شرح زیر است:
«اقدام جسارت بار و هتاکانه یکی از نشریات مزدور فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر صلح و عدالت، نشانه ی انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان بیداری جهانی و مقاومت اسلامی است و به منظور انتقام از شکست های پی در پی مستکبران در مقابله با آزادی خواستار جهان و پیروان مکتب توحید، هر از چند گاهی انجام می شود.
این تحرکات زبونانه و ظالمانه نه تنها اهانت به مقدسات مسلمین که شکستن حرمت همه ادیان توحیدی و پیامبران الهی است که وظیفه پاسخگویی آنرا برعهده همه آزادی خواستار بیدار جهان می گذارد.
همگان می دانند که این قبیل اقدامات که با تقسیم کار شیطانی جبهه استکبار و به بهانه مضحک آزادی بیان انجام می شود، بیشتر از هر چیز به دنبال انحراف افکار عمومی از وضعیت اسفبار تمدن غرب در مقابله با ناهنجاری های فرهنگی و اجتماعی و رسوایی های سردمداران استکبار در مقابله با اعتراضات فراگیر در این کشورها است.
هدف دیگر این حرمت شکنی ها، منصرف کردن اذهان مسلمانان از مساله فلسطین است که اولویت اول جهان اسلام به حساب می آید و الان دستخوش طرح های شیطانیِ معامله قرن و نرمال سازی خیانت بار روابط با دشمن خبیث انسانیت؛ رژیم جعلی صهیونیستی است.
بهانه صیانت از آزادی بیان برای عدم مقابله با این اهانت های وقیحانه، توسط رئیس جمهور فرانسه که کشورش بیشتر از یک سال است درگیر شنبه های اعتراض است، بیشتر از هر زمان مضحک و رسواکننده است. شگفتا! که جسارت به ساحت پیامبر اعظم و قرآن کریم، آزادی بیان به شمار می آید ولی انتقاد از افسانه جعلی هولوکاست، زندان و محرومیت را به دنبال دارد!
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و امامان جمعه ایران اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام جنون آمیز و شیطانی، همه پیروان آزادی خواه ادیان توحیدی و ابراهیمی و علما و نخبگان جهان اسلام بخصوص ائمه جمعه جهان اسلام را به مقابله با دین ستیزی و قداست شکنی مزدوران پیاده نظام استکبار فرا می خواند.
همینطور از وزارت محترم امور خارجه و سایر نهادها و دستگاه های فرهنگی فعال در حوزه بین الملل می خواهیم تا با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و قاطعانه ظرفیت های مجامع و نهادهای بین الملل اسلامی و دیگر ادیان توحیدی را برای مقابله با این حرکات طراحی شده و خبیثانه به کار گیرند.
بدون تردید این قبیل اعمال، خاک پاشیدن بر چهره خورشید است و عاقبتی جز رسوایی و شکست طراحان و مجریان آن ندارد.
والله متم نوره و لو کره الکافرون.»
منبع:

1399/06/18
09:51:26
5.0 / 5
1957
تگهای خبر: دستگاه , طراحی , فرهنگ , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی