برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت برخط به گزارش كاركادو قم دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت از برگزاری اختتامیه این جشنواره به صورت بر خط آگاهی داد و اظهار داشت: این تصمیم باتوجه به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری كرونا اتخاذ شده است.


علی حسینی در گفت و با ایسنا، با بیان این مطلب اظهاركرد: داوری آثار ارسالی به دومین جشنواره ملی مهدویت در بخش های هنری و ادبی به انتها رسیده است و طبق اعلام قبلی معرفی برگزیدگان از روز نیمه شعبان همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی موعود(عج) شروع شده و طی دو مرحله برگزیدگان بخش های هنری و ادبی اعلام خواهند شد.
وی اشاره كرد: دومین جشنواره ملی مهدویت با مشاركت 2400 شركت كننده در بخش های ادبی، هنری و كتابخوانی انجام شد و 1217نفر آثار مهدوی خودرا به دبیرخانه جشنواره ارسال كردند و 1188نفر نیز در مسابقه كتابخوانی شركت داشتند.
وی افزود: داوری آثار با همكاری حوزه هنری استان قم و انجمن عكاسان قم و همین طور حضور اساتید برجسته، با بالاترین كیفیت و دقت ممكن انجام گرفت.
دبیر دومین جشنواره ملی مهدویت در ادامه به برگزاری اختتامیه جشنواره اشاره نمود و اظهار داشت: با وجود برنامه ریزی های صورت گرفته و تاكید دست اندركاران جشنواره به برگزاری اختتامیه لكن باتوجه به شرایط موجود كشور متاثر از همه گیری بیماری كرونا امكان برگزاری اختتامیه به صورت معمول وجود ندارد.
حسینی افزود: برهمین اساس تصمیم بر این شد كه اختتامیه دومین جشنواره ملی مهدویت به صورت مجازی و بر خط اجرا شود كه جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.
منبع:

1399/01/23
20:13:21
5.0 / 5
3333
تگهای خبر: جشن , جشنواره , عكاس , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی