صدور حكم دبیركلی مجمع تقریب مذاهب اسلامی از سوی رهبر انقلاب :

حركت شروع شده در تقریب مذاهب اسلامی را نوسازی كنید

حركت شروع شده در تقریب مذاهب اسلامی را نوسازی كنید به گزارش كاركادو حضرت آیت الله خامنه ای در حكمی حجت الاسلام حمید شهریاری را به دبیركلی مجمع تقریب مذاهب اسلامی منصوب كردند.


به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، متن حكم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب حجت الاسلام آقای حاج شیخ حمید شهریاری دامت توفیقاته
به پیشنهاد شورای عالی مجمع تقریب مذاهب اسلامی جنابعالی را كه بحمدالله از دانش و تجربه ی لازم برخوردار میباشید به دبیركلی آن مجمع منصوب میكنم و امیدوارم در ادامه ی تلاشهائی كه در مدیریتهای پیشین به كار رفته، جناب عالی نیز به توفیقات بزرگ دست یابید. امروز نشانه های ناكامیِ سیاست های تفرقه افكن میان برادران مسلمان بیشتر از همیشه مشهود است، و این در حالیست كه تلاش استكبار جهانی برای ایجاد تفرقه در دهه های اخیر بیشتر از همیشه بوده است. بحمدالله امروز در سراسر جهان اسلام عقلانیت برخوردار از هدایت الهی، نخبگان و فرزانگان و خیرخواهان را بیشتر از پیش به پایداری در مقابل فتنه ها و خصومتهای مذهبی تشویق میكند و این بطور كامل نقطه ی مقابل سیاستهای كفر و استكبار جهانی است كه به آتش افروزی میان مسلمانان دل بسته و به فرقه سازی روی آورده است و بحمدالله در چندین آزمایش به سختی شكست خورده است.
انتظار از مجمع تقریب آن است كه با استفاده از ظرفیت بی انتهای عقلانیت اسلامی كه در نیروهای فكری و علمی جهان اسلام وجود دارد به ویژه برگزیدگان جوان و پر نشاط، گام بلندی در تقریب فكری و عملی مذاهب اسلامی، برداشته و حركتی را كه از چند دهه پیش شروع شده نوسازی نماید، بحول الله و قوّته- لازم میدانم از زحمات ارجمند عالم بزرگوار جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای اراكی در مدت تصدی این مسئولیت سنگین تشكر كنم. توفیقات الهی را برای همگان خواستارم.
سیّدعلی خامنه ای
۲۴ آذر ۱۳۹۸1398/09/24
11:36:55
5.0 / 5
4264
تگهای خبر: جوان , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی