فراخوان نمایشگاه عكس اعلام گردید

فراخوان نمایشگاه عكس اعلام گردید به گزارش كاركادو نمایشگاه عكس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» برای بازدیدكنندگان برگزار می شود.


به گزارش كاركادو به نقل از روابط عمومی موزه سینمای ایران، نمایشگاه عكس «قصه پاییز و زمستان در موزه سینما» با هدف احترام به نگاه مخاطبان سینمای ایران و سهیم شدن در دیدگاه بازدیدكنندگان نسبت به موزه سینما برگزار می شود.
در این نمایشگاه عكس هایی كه توسط بازدیدكنندگان با محوریت موزه سینما و طبیعت در دو فصل پاییز و زمستان گرفته شده با حضورهیات انتخاب متشكل از سه كارشناس در حوزه سینما، عكاسی و مستندسازی مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از انتخاب نهایی، عكس های چاپ شده و آثار منتخب به شكل غیررقابتی در گالری سینماتوگراف برای عموم به نمایش گذاشته خواهد شد.
علاقه مندان برای حضور در این نمایشگاه می توانند حداكثر 6 قطعه عكس منتخب خویش را با مبحث تعیین شده به بخش روابط عمومی موزه سینما ارسال نمایند.
شرایط حضور در نمایشگاه:
شركت در این نمایشگاه محدودیت سنی ندارد و علاقه مندان می توانند با امكانات موجود مانند تلفن همراه و یا دوربین های عكاسی آثار خویش را ارسال نمایند.
جهت بالا بردن كیفیت عكس ها، هنگام عكاسی با تلفن همراه، از تنظیمات موجود در گوشی استفاده كنید و خواهشمند است لطفا از ارسال عكس هایی در قالب یادگاری و خانوادگی خودداری شود. ضمن اینكه آثار در ابعاد 45 در 30 چاپ خواهد شد.
لازم به توضیح است كه علاقمندان از تاریخ اعلام فراخوان تا دو ماه (آذر و دی) فرصت دارند عكس های خویش را ارسال نمایند. بعد از ارسال، آثار مورد بررسی قرار می گیرد و نمایشگاهی از عكس های منتخب بازدیدكنندگان به شكل غیررقابتی در بهمن ماه در گالری سینما توگراف برپا می گردد.
چگونگی ارسال عكس ها: علاقه مندان بعد از عكاسی در موزه باید سه عكس منتخب خویش را همراه با نام و نام خانوادگی و شماره تماس (ترجیح تلفن همراه) به نشانی museum. newspr@gmail. com، كانال تگرامی mucinema @ ارسال نمایند و یا حضوری به واحد روابط عمومی موزه سینمای ایران رجوع كنند.


 

1396/09/02
13:29:46
5.0 / 5
5014
تگهای خبر: سینما , عكاس , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی