تبدیل ورزشگاه فدك به تالار عروسی !

تبدیل ورزشگاه فدك به تالار عروسی ! كاركادو: عضو كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از تبدیل ورزشگاه فدك به تالار عروسی و تحویل آن به برنامه تلویزیونی ˮكودك شوˮ انتقاد نمود.


حجت نظری در گفتگو با ایسنا، در مورد تغییر كاربری مجموعه ورزشی فدك در منطقه 16 با اشاره به اینكه متاسفانه هم اكنون این مجموعه ورزشی به تالار عروسی تبدیل گشته است، اظهار داشت: همینطور قرار بود بخشی از این تالار عروسی به محل لوكشین برنامه «كودك شو» تبدیل گردد و حتی قسمتی از این تالار هم به نصب دكل همراه اول اختصاص پیدا كند كه با ورود بموقع شورای شهر این اتفاق فعلا لغو شده است.
وی با اشاره به اینكه مالكیت این مجموعه ورزشی با عنایت به اسناد موجود در شهرداری مربوط به منطقه 16 تهران است اما چند سالی است كه بهره برداری از این مجموعه بدون انعقاد تفاهم نامه یا اجاره نامه و... در اختیار سازمان فرهنگی و هنری و فرهنگسرای بهمن قرار گرفته است، اظهار داشت: به نظر می آید نخستین مشكل در مورد مجموعه ورزشی فدك، بهره برداری از این ملك است.
نظری با اشاره به اینكه با وجود اینكه مجموعه فدك زیرساخت های خوبی دارد اما از آن بهره برداری ورزشی نمی گردد اضافه كرد: نه تنها از این مجموعه استفاده ورزشی نمی گردد بلكه به عنوان ملك تجاری مورد استفاده میكند هم اكنون بخشی از این مجموعه ورزشی به عنوان تالار عروسی استفاده می شود و بخشی هم كه قرار بوده زمین پاتیناژ باشد بلا استفاده شده و در بعضی موارد محدود برای برگزاری مسابقات ورزشی رزمی و كشتی استفاده می شود كه البته شهرداری منطقه16 در مورد رفع تصرف نامه نگاری هایی با سازمان فرهنگی و هنری داشته است.
رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران با اشاره به اینكه این اتفاقات در حالی رخ می دهد كه سرانه ورزشی منطقه 16 خیلی كم است اظهار داشت: هم اكنون از فضای ورزشی مسقف به عنوان تالارعروسی بهره برداری می شود و زمین چمن و زمین اسكیت این مجموعه هم در حد ایده ال بهره برداری نمی گردد و امید است پس از تحویل زمین با اصلاحات و ترمیم زمین موجود اقدام گردد تا حداقل سرانه ورزش در منطقه افزایش یابد.1398/02/27
13:31:42
5.0 / 5
4599
تگهای خبر: فرهنگ , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی