شهرداران ولز چگونه می میرند نقد میگردد

شهرداران ولز چگونه می میرند نقد میگردد كاركادو: نشست كتاب خوانی و نقد و بررسی كتاب «شهرداران ولز چگونه می میرند» در خانه خورشید برگزار می گردد.به گزارش كاركادو به نقل از ایسنا، كتاب «شهرداران ولز چگونه می میرند» نوشته علی احمدی با حضور نویسنده كتاب شنبه هشتم دی ماه در سالن كنفرانس خانه خورشید بررسی میگردد.

خانه خورشید با كوشش لیلا ارشد و سُرور منشی زاده بعنوان مركز كاهش لطمه اعتیاد زنان بنا شده است. این خانه مكانی برای نمایش خدمات درمانی، حمایتی و بهداشتی به زنان است و هدف اصلی و مهم آن كاهش لطمه های فردی و اجتماعی سوء مصرف كنندگان مواد مخدر و محرك و بیماری های ناشی از آن برای زنان مصرف كننده و فرزندان آن هاست.

كتاب «شهرداران ولز چگونه می میرند» شامل ۱۰ داستان است: جنگل آقای شهردار، فاضلاب آقای شهردار، خانه آقای شهردار، مجسمه آقای شهردار، تونل آقای شهردار، تبر آقای شهردار، شام آخر خانم شهردار، جی پی، گوساله های آقای شهردار و بازرس.

در نوشته پشت جلد كتاب هم آمده است: «دولت مركزی برای ولز شهردار می فرستد، در شهرداری درخت بردگی و به یغما بردن دارایی های سرزمین ولز را می كارند اما مردم ولز هم تبر جنگ و آزادی تیز می كنند. دولت مركزی باز هم برای ولز شهردار می فرستد اما این جا ولز است و درخت های شهرداری ریشه نمی دواند. مردم ولز تلنگری اند برای تمامی شهرداران دنیا.

علاقه مندان به حضور در این نشست می توانند از ساعت ۱۴ تا ۱۶ هشتم دی ماه به خانه خورشید واقع در خیابان شوش، پس از ایستگاه مترو شوش، خیابان علیزاده، جنب پارك حقانی، پلاك ۳ بازگشت كنند. هماهنگی برای حضور در این برنامه الزامی است و علاقه مندان می توانند جهت شركت در آن با تلفن ۵۵۸۱۹۹۹۱ تماس بگیرند.


1397/09/26
14:58:25
5.0 / 5
4805
تگهای خبر: خدمات , رمان , كتاب , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
karkado فروش کادو و انتخاب انواع کادویی
karkado.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاركادو محفوظ است

كاركادو

فروش کادو و انتخاب انواع کادویی